Kategorie

VIP Collection

VIP Collection to aktualnie jedna z bardziej rozpoznawalnych i chętniej wybieranych marek na polskim rynku. Firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, może poszczycić się ugruntowaną pozycją w branży eleganckiej galanterii skórzanej w Polsce. Od ponad dekady produkuje wysokiej jakości produkty, dbając o najwyższej jakości wzornictwo i wykonanie oraz design zgodny z obowiązującymi trendami. Wyroby marki to bez wątpienia akcesoria luksusowe i prestiżowe, skierowane do grona koneserów, którzy potrafią docenić wysoką jakość produktu. Akcesoria VIP Collection dostępne są online oraz w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Ekskluzywna galanteria skórzana

Oferta firmy VIP Collection jest bardzo szeroka – zaczynając od portfeli damskich i męskich, toreb, teczek, poprzez rękawiczki, na bagażu i walizkach podróżnych kończąc. Aktualnie marka VIP Collection proponuje klientom kilka linii produktów zróżnicowanych pod kątem designu, między innymi:

  • DIAMOND - prestiżowa kolekcja damska i męska, wykańczana bezszwowo i wykonana najwyższą techniką produkcji, z charakterystycznym diamentem.
  • PRESTIGE – kolekcję można poznać po tłoczonym logo VIP Collection i dwoma kolorami skóry.
  • PLATINIUM – najpopularniejsza ze wszystkich linii produktowych VIP Collection. Wyróżnia się metalowym logo.
  • NEW YORK – znaki charakterystyczne to minimalistyczne tłoczone logo, brak widocznych szwów.
  • W asortymencie VIP Collection znajduje się również szeroka gama torebek skórzanych dla pewnych siebie, eleganckich kobiet. Panowie natomiast z pewnością zachwyceni będą kolekcją teczek i nesseserów, wykonanych z włoskiej skóry garbowanej oraz linią akcesoriów biurowych i toreb na laptopa z miękkich materiałów syntetycznych.