Trendy w walizkach na sezon 2018 – bądź na czasie!

Trendy w walizkach na sezon 2018 – bądź na czasie!

Nie ma większego znaczenia czy lubisz góry czy morze. Nie jest ważne czy wolisz narty w Alpach czy plażę na Majorce a może schronisko w Bieszczadach.

Jedno jest wspólne dla wszystkich prawdziwych podróżników.

Wszyscy w miarę możliwości chcą podróżować komfortowo i jeżeli to tylko możliwe modnie! Do lamusa odeszły czasy gdy bagaż w którym przewoziłeś najważniejsze akcesoria potrzebne w podróży miał być przede wszystkim pojemny i praktyczny. Dzisiaj twój bagaż najlepiej jeżeli będzie spójny i adekwatny do pory roku, stroju i celu podróży. Jeżeli chcesz modnie podróżować to powinieneś zwrócić również uwagę w jakim celu podróżujesz. Jeżeli wyruszasz w zwariowaną podróż z przyjaciółmi po południowej Europie to możesz sobie pozwolić na więcej szaleństwa i puścić wodze wyobraźni i i wybrać bardziej krzykliwy model walizki. Jeżeli jednak np. Otrzymałeś zaproszenie na konferencję biznesową lub wyruszasz na spotkanie w innych oficjalnych sprawach to warto zainwestować w modele walizek w bardziej stonowanych i adekwatnych do powagi sytuacji kolorach. Nawet jeżeli różowy jest twoim ulubionym kolorem to nie zawsze będzie ci z nim do twarzy :)

Sezon 2018 – trendy w walizkach podróżnych

Pamiętaj, aby dopasować walizkę do potrzeb i sytuacji, ale nie powinniśmy nigdy zapominać po prostu o tym czy walizka nam się...podoba! Nie kupuj na siłę super wytrzymałej walizki, jeżeli jej wygląd ci nie odpowiada. Wybierz model, który będzie odzwierciedlał twoje potrzeby, będzie współgrał z twoim stylem.

Walizki młodzieżowe z printami nadal w modzie

Od kilku dobrych sezonów bestsellerami sprzedażowymi na całym świecie są twarde walizki podróżne z ciekawymi motywami graficznymi. W ofercie wielu producentów można odnaleźć często bardzie nietypowe i niebanalne przykłady printów na walizkach. W obecnej chwili wielu producentów stara się zaoferować klientom bardzo ciekawe wzorniczo walizki. Możecie wyrazić siebie poprzez walizki z printami motyli, kwiatów, grafik retro, i innych stylowych grafik w stylu urban i vintage. Kolory w młodzieżowych, wakacyjnych walizkach to niezwykle ważny aspekt. Również w tym sezonie im bardziej kolorowo tym lepiej. Wyróżnij się z tłumu wczasowiczów ciekawą i niepowtarzalną walizką z modnym printem. Oprócz oryginalności walizki mają również praktyczną cechę. Taką walizkę bardzo łatwo dostrzec na taśmie bagażowej na lotnisku.

Walizki twarde – najlepsza ochrona w podróży

Walizki twarde wykonane w większości wypadków z Policarbonu lub Abs-u to świetny pomysł na bezpieczną podróż. Ten rodzaj walizek nadal będzie modny i popularny. Walizki z ABS-u to solidny bagaż, ale jeżeli chcesz spać spokojnie to ekstremalnie bezpiecznym pomysłem na walizkę będą te wykonane z Policarbonu. Jest to tworzywo, które jest niezwykle odporne na uszkodzenia i zgniecenia. Policarbon lub inaczej Poliwęglan szybciej się wgniecie, niż pęknie a przy odrobinie pracy jest w stanie wrócić do pierwotnego kształtu. W tym sezonie modne będą klasyczne kolory walizek takie jak: czarny czy szary i granatowy, ale dla osób lubiących wyróżniać się w tłumie przygotowaliśmy ofertę walizek w bardziej "krzykliwych" kolorach np. Czerwone lub żółte lub różowe.

Miękkie walizki – kiedy miękka walizka to najlepszy wybór?

Walizki miękkie czyli te wykonane z materiału to dobry wybór z kilku powodów. Po pierwsze walizki materiałowe są zazwyczaj tańsze i zarazem dużo lżejsze niż te wykonane z tworzyw sztucznych. Walizki materiałowe były są i będą modne, choć w tym sezonie będą królowały twarde walizki podróżne to jeżeli chcesz przewieźć możliwie jak najwięcej bagażu i wolisz lżejszą walizkę ale mogącą przewieźć więcej akcesoriów lub po prostu bardziej odpowiadają ci materiałowe walizki to postaw właśnie na te modele. Walizki materiałowe wykonane są zazwyczaj w standardowych kolorach, choć czasami możesz poszaleć kupując walizkę wykonaną z kilkukolorowej wersji kolorystycznej.

czerwona walizka podróżna

Sprawdź nasze propozycje na nadchodzący sezon 2018

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: