Męskie akcesoria - miej porządek i bądź modny

Męskie akcesoria - miej porządek i bądź modny

Wyobraź sobie taką sytuacje w poniedziałkowy poranek po zbyt krótkim weekendzie. Jesteś przed naprawdę ważnym spotkaniem, upływające minuty działają na Twoją niekorzyść. Ocierasz się o spóźnienie i wijesz jak piskorz, bo w ferworze wolnych dni porozrzucałeś swoje rzeczy dosłownie wszędzie. Biegasz po całym mieszkaniu i główkujesz się, gdzie mogłeś położyć pióro, gdzie zostawiłeś prawo jazdy i gdzie do diabła są klucze od mieszkania. Czas płynie nieubłagalnie, a Ty mozolnie odnajdujesz poszczególne NIEZBĘDNE przedmioty. Zwarty i gotowy kierujesz się do wyjścia i widzisz tylko jednego buta. Myślisz sobie, że pewnie pies gdzieś wyniósł albo zżarł. Po chwili przypominasz sobie, że przecież żona wyjechała na kilka dni do teściów i zabrała ze sobą Fafika, a Ty po prostu jesteś bałaganiarzem do kwadratu. Żona na pewno by uporządkowała to wszystko i podała przed wyjściem, a tak jesteś zdany sam na siebie. Moment! Po co się stresować podczas każdego wyjazdu strażniczki domowego ogniska? Na pewno można coś na to zaradzić i my, niczym wróżka, wyczarujemy przed Tobą gotowe rozwiązania.

Dokumenty w ładzie i składzie!

Patrzysz na piętrzące się w Twoim portfelu karty bankowe, debetowe, zniżkowe, stałego klienta, lojalnościowe etc. ect. i nie jesteś w stanie zdecydować, które z nich możesz zostawić w domu? Musisz rozważnie podjąć decyzje. Zastanowić się, w którym sklepie będziesz robił zakupy i która ze zniżek Ci się przyda. Dodatkowo widzisz dokumenty tej samej wielkości - dowód osobisty i prawo jazdy, które jednak wypada mieć zawsze przy sobie. Ręce Ci opadają i zastanawiasz się, kiedy to wszystko się nazbierało i jak to pomieścić. Jeszcze chwila i portfel puści na szwach, bo powpychałeś po kilka kart w jedną przegrodę. 

Nasza propozycja jest bardzo prosta. Posegreguj dokumenty na te najczęściej używane i te rzadziej wyciągane, ale które jednak wolisz mieć ze sobą. Jedne z nich uporządkuj w portfelu, a resztę zapakuj starannie w etui na dokumenty i problem z głowy!

Zaczarowany ołówek? Może jednak długopis albo pióro? 

Wyróżnia się dwa typy uczniów. Pierwszy z nich to ci, którzy zawsze mają zapas długopisów (nawet tych kolorowych do podkreślania tematu!), a drugi to ci, którzy często od nich pożyczają i zazwyczaj nie oddają. Wróć do szkolnych czasów i pomyśl, do której z tych grup Ty należałeś. Do tych pożyczających? Wiemy, że nie robiłeś tego złośliwie, po prostu za każdym razem Twój pisak ginął w niewyjaśnionych okolicznościach i byłeś zmuszony prosić kolegę o kolejną pożyczkę. Żeby zapobiec takim sytuacjom, wystarczy zaopatrzyć się w etui na długopisy, które bądź co bądź jest większe niż sam przybór do pisania i ciężko je zawieruszyć. Zaletą takiego etui jest także to, że zabezpieczy Twoją torbę przed ewentualnymi plamami z rozlanego atramentu lub tuszu. 

Bądź zorganizowany, chociażby pozornie

Idąc na ważne spotkanie, o którym wyżej pisaliśmy, nie wypada nieść firmowych dokumentów w segregatorze albo skoroszycie. Wyobrażasz sobie prezesa szanowanej marki, który wchodzi na konferencje z segregatorem? Koniecznie musisz sprawić sobie biwuar skórzany, który jest praktyczny i dodaje elegancji. Uporządkujesz w nim nie tylko dokumenty, ale schowasz także niezbędne przybory do pisania. Pamiętaj, że kobiety lubią mężczyzn z modnymi dodatkami! 

Mamy nadzieję, że dzięki naszym podpowiedziom nie wystraszysz się kolejnego wyjazdu żony i spokojnie będziesz wychodził do pracy, bo Twoje rzeczy będą uporządkowane w miejscach do tego przeznaczonych.

Ostatnia rada – nie pokazuj ukochanej jaki zorganizowany się stałeś, bo zleci abyś poukładał ubrania w swojej szafie, a to przecież kwalifikuje się pod rzeczy niemożliwe do wykonania!

Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: