Modnie na wakacjach – stylowe walizki z printami

Modnie na wakacjach – stylowe walizki z printami

Urlop masz już wpisany w kalendarz? Miejsce wypoczynku wybrane? Jeżeli tak to czas najwyższy zadbać również o swój bagaż. Solidna walizka na wakacje to podstawa udanej podróży. Bez niej trudno Ci będzie pokonać tysiące kilometrów. Nierzadko walizki podróżne okazują się sporym wyzwaniem. Na rynku jest mnóstwo ofert, które zawierają walizki o różnym poziomie jakości. Wielokrotnie trafiałeś na walizki podróżne, które pozostawiały wiele do życzenia? Wiemy, co czujesz! Dlatego tym razem podpowiadam, jaką walizkę kupić, by nie przepłacić.

walizka podróżna

Młodzieżowa kabinowa walizka podróżna Big Ben


Cechy solidnej walizki podróżnej
Nie chcesz zabierać ze sobą klasycznej torby i wolisz walizkę, ale doskonale wiesz, że nie każda nada się na zaplanowaną wyprawę? Dzięki naszej checkliście cech porządnej walizki podróżnej raz na zawsze zapomnisz o wyrzucaniu pieniędzy na tandetne walizki. Co charakteryzuje walizki warte zainteresowania?


-
zwracaj uwagę na twardość materiału, z którego wykonano walizkę


Na rynku znajdziesz zarówno walizki twarde jak i miękkie. Każdy z tych dwóch typów walizki ma swoje wady i zalety. Walizki twarde doskonale chronią zapakowany w ich wnętrzu bagaż przed jakimkolwiek uszkodzeniem czy zgnieceniem. Stawiając na taką walizkę nie będziesz martwić się o możliwość pogniecenia np. ubrań w trasie. Z drugiej strony walizki twarde ciężko jest zapakować do przepełnionego bagażnika, ponieważ zabierają one określoną powierzchnię i nie chcą zmieniać swojego kształtu. Natomiast walizki miękkie w tego typu przypadkach poddają się naciskom innych bagaży. Oznacza to, że odkształcają się co sprawia, że można je z użyciem siły wepchnąć nawet do bardzo przepełnionego bagażnika. Wadą jest tutaj znacznie większe ryzyko pogniecenia lub zdeformowania ich zawartości.


- przed zakupem sprawdź solidność kółek walizki


Walizki na kółkach to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli. Warto dokładnie sprawdzić, czy wmontowane w walizkę kółka dobrze działają. Sprawne kółka przeważnie są samojezdne i posiadają prawidłowo działające łożyska. Przyglądając się ich trwałości zamontowania zyskasz pewność, że Twoja nowa walizka podróżna nie zostanie nagle uszkodzona w czasie podróży.
Dowiedz się również, jak walizka na kółkach reaguje na różny poziom obciążenia. To dość istotny parametr, jaki docenisz w drodze powrotnej. W końcu z wakacji przeważnie przywozimy sporo pamiątek, jakie mają swoją wagę. To znacząco przekłada się na rosnący ciężar samej walizki, co ma znaczenie nie tylko dla jej kółek. Podczas podróży samolotem zbyt ciężka walizka może okazać się problemem, dlatego e względu na wytrzymałość kółek i ograniczenia przewoźnika warto rozsądnie zaplanować zawartość swojego bagażu.


- kupując walizkę podróżną weź pod uwagę jej wysokość, szerokość i głębokość


Te trzy wymienione parametry mogą ułatwić lub znacząco utrudnić Twoje wakacje. Głębokość walizki podróżnej odpowiada za jej pojemność. To od niej zależy ile będziesz w stanie zabrać ze sobą bagażu. Wysokość i szerokość walizki odnoszą się do wymogów stawianych przez przewoźników. Najczęściej pojawiają się one jako ścisłe wytyczne podczas podróży samolotem. Zawsze sprawdzaj na ile właściwie możesz sobie pozwolić, aby na lotnisku nie przezywać szoku.


- pamiętaj o porządnym systemie zabezpieczeń wnętrza walizki


Nie ma niczego gorszego niż walizka podróżna, która się nie domyka i nie posiada solidnego systemu zabezpieczeń. Pamiętaj, że jako urlopowicz możesz być idealną okazją dla złodzieja. Nie ułatwiaj mu kradzieży. Stawiaj na walizki podróżne z szyframi, kłódkami, solidnymi zapięciami. Unikaj tych walizek, które prosto otworzyć.


- postaw na wysoką jakość materiału, z którego wykonano walizkę – najlepsze walizki podróżne to walizki z poliwęglanu


Poliwęglan jest to trwały materiał odporny na uszkodzenia. Jego twarda powierzchnia chroni walizkę przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jak już wspomnieliśmy, większość twardych walizek przeważnie nie zmienia swojego kształtu pod wpływem nacisku. Natomiast poliwęglan wyróżnia się na tle pozostałych, ponieważ jest znacznie bardziej elastyczny. To jeden z najlepszych materiałów dla walizek, na jakie można się zdecydować! Tutaj nie musisz się martwić o to, że solidny materiał przełoży się na wagę walizki. Poliwęglan jest lekki i wytrzymały. To wygodne rozwiązanie, na które warto postawić nie patrząc na cenę. Materiał ten przekłada się na jej wzrost, ale jeżeli wiesz gdzie szukać porządnej walizki w korzystnej cenie to z pewnością nie przepłacisz. Zajrzyj przed urlopem na naszą stronę. W Super Galanterii mamy szereg rozmaitych, twardych walizek z poliwęglanu w najkorzystniejszych cenach na rynku. Nie wierzysz? Poznaj nasze modne propozycje walizek na wakacje.

Duża walizka podróżna

Duża twarda walizka podróżna City Style


Co przygotowaliśmy na lato 2019? Zdradzamy szczegóły!


Jeżeli pilnie potrzebujesz walizki na wakacje lub dopiero zaczynasz jej poszukiwania, odwiedź koniecznie nasz sklep internetowy. W tym roku z myślą o urlopowiczach zaopatrzyliśmy się w liczne walizki na kółkach. Nasze walizki zdobią modne printy, co wyróżnia je na tle pozostałych. Posiadamy walizki podróżne w rozmaitych kolorach, przez co każdy może wybrać idealną dla siebie. W asortymencie postawiliśmy głównie na walizki z poliwęglanu, dzięki czemu walizka od Super Galanterii będzie służyła dłużej niż jedno lato.

Oto przykłady naszych letnich propozycji:
- średnia walizka młodzieżowa damska na kółkach Love 
L-210-L
- mała walizka do kabiny czerwona z szyfrem 
K0023-1C
- duża walizka z poliwęglanu kwiaty z pepitką 
LU-01-XL
- mała walizka podróżna kabinówka City Style 
PR-M

czerwona walizka podróżna

Mała czerwona walizka podróżna

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: