Mały portfel ze skóry – idealny dodatek dla studenta i studentki!

Mały portfel ze skóry – idealny dodatek dla studenta i studentki!

Jesteś studentem lub studentką? Nowy rok akademicki już coraz bliżej i warto pomyśleć nad skompletowaniem niezbędnych w codzienności studenckiej dodatków odzieżowych. Jednym z obowiązkowych jest portfel dla studenta. W końcu trzeba bezpiecznie przechowywać pieniądze od rodziców, stypendium czy pierwsze wypłaty. Nie bagatelizuj zakupu porządnego portfela. Niejeden student przeżył prawdziwą tragedie tracąc pieniądze na życie przez zepsuty portfel… Nie dołączaj do tego grona pechowców i przeciwdziałaj takiej sytuacji stawiając na portfele skórzane. Z myślą o studenckich potrzebach w jesiennej ofercie przygotowaliśmy propozycje, którą stanowią zarówno małe portfele, jak i portfele skórzane w klasycznych rozmiarach.

Zdecyduj sam, na jaki portfel postawisz. Proponujemy Ci zakup, który okaże się długookresową inwestycją! Nie wierzysz? Zapraszamy do lektury po kilka istotnych szczegółów na temat naszych portfeli skórzanych.

Modny design i oryginalne materiały

Portfele skórzane kojarzą Ci się z nudą? To źle myślisz! W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz portfele ze skóry w nowoczesnym designie stworzonym dla młodych, dynamicznych ludzi. Poszukując dogodnych rozwiązań dla klientów postawiliśmy na współprace z światowymi markami, które tworzą najlepszej jakości portfele męskie i damskie. W ten sposób w naszej ofercie znalazły się nowoczesne portfele skórzane. Nie stronimy od klasyków, ale pozostajemy zawsze otwarci na nowości. Głównym materiałem, z którego są tworzone portfele jest oryginalna skóra zwierzęca oraz ekologiczna. Lubimy łączyć ten szlachetny materiał z innymi, dlatego w ofercie nie brakuje portfeli łączących kilka różnorodnych tkanin. Posiadamy niejeden portfel męski i damski w popularnej stylizacji vintage, czy sportowym wydaniu. Dzięki temu nasza oferta pozostaje zawsze dopasowana do zróżnicowanych potrzeb i gustów klientów. Portfel dla studenta znajdziesz tutaj bez najmniejszego problemu!

Poza wyglądem zewnętrznym i solidnym wykonaniem wnętrza. Każdy portfel posiada oryginalne logo swojego producenta. Ten zabieg daje 100% pewności, że nasze portfele męskie i damskie pozostają dziełami znanych i lubianych marek. Jak ognia unikamy tandety i drogi na skróty. Dlatego obce są nam portfele skórzane szyte z tkanin imitujących naturalną skórę. Stawiając na skórzany portfel męski z logiem producenta zawsze mamy pewność kto odpowiada za jego jakość. Dzięki temu nasi klienci są dobrze chronieni przed nietrafionymi inwestycjami.

Sprawdź sam dostępne na naszej stronie online skórzane portfele męskie i damskie, by dowiedzieć się z kim współpracujemy. W portfolio Super Galanterii znajdziesz zarówno polskie marki takie jak np. portfele ze skóry od Paolo Peruzzi, Brodrene jak i marki zachodnio europejskie m.in. portfele od Pierre Cardin, Wilds czy Harold’s.

Przykładami portfeli skórzanych, które cieszą się ciągłym zainteresowaniem klientów i klientek są:

Duży portfel męski

Duży skórzany portfel męski

Portfel skórzany

Portfel skórzany marki Paolo Peruzzi

Portfel Harold's

Elegancki portfel skórzany Harold's

Portfel damski

Portfel damski w motyle Paolo Peruzzi

Portfel damski

Portfel damski w kwiatki vintage

Portfel w kwiatki

Portfel damski w kwiatki ze skóry cielęcej

Jedną z nowości, które mogą przypaść do gustu studentom są portfele slim. To skórzane portfele, które w procesie produkcji nie są wyposażane w dodatkowe podszewki wewnętrzne. Dzięki temu rozwiązaniu te małe portfele zajmują bardzo niewiele miejsca. Taki portfel łatwo jest nosić w kieszeni spodni, bluzy czy garnituru. Tutaj nie musisz się martwić o to, że portfel spowoduje powstanie nieestetycznego wybrzuszenia, które kusi złodzieja. Portfele slim są cienkie i poręczne, warto po nie sięgnąć szukając alternatywy dla klasycznych portfeli skórzanych. Poznaj cienkie portfele męskie i postaw na wygodne i nowoczesne rozwiązanie.

Portfel skórzany

Portfel męski skórzany z ochroną RFID

Skórzany portfel męski

Modny portfel męski ze skóry naturalnej

Skórzany portfel

Portfel slim skórzany Paolo Peruzzi

Ekskluzywne portfele skórzane przystępne cenowo

Portfel dla studenta powinien być modny i niedrogi. Dbamy o klientów również w zakresie zachowywania przystępności cenowej. Udowadniamy, że ekskluzywne portfele skórzane wcale nie muszą kosztować wiele. Nasze ceny utrzymują się na poziomie od kilkudziesięciu złotych do maksymalnie dwustu złotych za najbardziej ekskluzywne modele. Nie wprowadzamy produktów, które mogłyby oznaczać problemy finansowe dla naszych odbiorców. Dbając o kieszeń klienta troszczymy się o niego kompleksowo. Dzięki nam trzymasz swoje pieniądze w solidnym portfelu z modnym designem, który nie kosztował fortuny!

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: