Dostawa już w 24h!

Nie mieścisz się w swoim portfelu? Postaw na małą torebkę męską na ramię

Nie mieścisz się w swoim portfelu? Postaw na małą torebkę męską na ramię

Wszystkie drobiazgi panowie zazwyczaj starają się chować w portfelach. Nie chodzi wyłącznie o gotówkę, karty bankomatowe i wizytówki. W większych modelach bardzo często przenoszone jest także prawo jazdy, ewentualna legitymacja służbowa, a nawet klucze do mieszkania. I w zasadzie nikogo to nie dziwi. O ile panie mogą wszystkie potrzebne im rzeczy schować do torebek, o tyle panowie nie mają już niestety takiej możliwości. Męski portfel służy im więc, jako gadżet do przechowywania i gromadzenia wszystkich niezbędnych drobiazgów. Co niektórzy takowe chowają też w kieszeniach spodni lub marynarki czy kurtki.

A gdyby tak ułatwić nieco sprawę i zdecydować się na torbę męską na ramię? Taką, która jest dyskretna, modna i jednocześnie praktyczna?

torba męska

Solidna skórzana torba męska na ramię Paolo Peruzzi B-24

Mała torba męska na ramię, jako dodatek funkcjonalny i praktyczny

Panowie, którzy nie chcą używać klasycznych teczek, ani nawet plecaków czy większych, męskich toreb - mogą zdecydować się na saszetkę męską na ramię. Ten dyskretny, mały model męskiej torebki nosi się na różne sposoby. Nerkę można kupić w wersji na pas lub na ramię.

Koncentrując się jednak na drugim typie można zauważyć, że o wiele lepiej dopasowuje się on do różnych stylizacji. Nerka na pas najlepiej prezentuje się w przypadku sportowych outfitów. Ta na ramię wygląda ciekawie zarówno przy casualowych, jak i swobodnych stylizacjach. Poza tym jest też praktyczna i funkcjonalna. Mieści w sobie wszystkie potrzebne rzeczy i nie trzeba martwić się zawartością, bo dodatek przewiesić można przez tors. Wówczas cały czas jest w zasięgu wzroku i nie wymaga podtrzymywania.

Torebki męskie w tym wydaniu najprawdopodobniej najlepiej kupić w wersji skórzanej. Materiał wykonania sprawia bowiem, że stają się one wytrzymałe i solidne. Poza tym, taki dodatek jest w stanie służyć właścicielowi długie lata. W takim przypadku najlepiej zdecydować się jednak na klasyczną tonację czerni lub brązu, która z całą pewnością już zawsze będzie na czasie.

torba męska

Czarna elegancka skórzana torba męska na ramię Z-07-BL

Skórzane saszetki męskie na ramię - hit ostatnich sezonów wśród męskich dodatków

Co ciekawe, saszetki męskie na ramię oprócz tego, że są praktyczne i funkcjonalne, są również bardzo modne. Ostatnie sezony, to wręcz wielki bum na tego rodzaju modele. Raportówki męskie noszą zarówno młodzi chłopacy, jak i dojrzali mężczyźni. Decydując się zatem na konkretny wzór, przyszły właściciel może liczyć na dodatek nie tylko praktyczny, ale i wpisujący się w obowiązujące trendy! A i to nadal nie wyczerpuje wszystkich jego zalet.

saszetka sportowa

Szara sportowa saszetka męska Paolo Peruzzi V-07-GR

torba męska

Czarna podręczna skórzana saszetka męska B-20

Dla większości panów na pewno ogromne znaczenie ma też fakt, że nerki są dość dyskretne. Nie rzucają się w oczy, jak teczki, plecaki na ramię, duże torby czy nesesery. Nie każdy mężczyzna czuje się swobodnie z dodatkami, które jeszcze nie tak dawno przypisane były wyłącznie paniom. Dyskomfort związany z noszeniem przy sobie konkretnego modelu torby jest tu w zasadzie całkowicie wyeliminowany. Nerka choć pojemna, w zasadzie wtapia się w stylizację.

torba męska na ramię

Mała sportowa saszetka młodzieżowa na ramię 2360

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: