Dostawa już w 24h!

Torby i plecaki dla prawdziwych elegantów, dlaczego są tak chętnie kupowane?

Torby i plecaki dla prawdziwych elegantów, dlaczego są tak chętnie kupowane?

Stawiając na otwarcie naszego sklepu internetowego wiele lat temu od początku planowaliśmy zapełnić asortyment oryginalnymi produktami od wiarygodnych producentów. Dzięki temu udało nam się nawiązać liczne współprace z markami produkującymi galanterie skórzaną. W ofercie posiadamy zarówno firmy z Polski, jak i zagranicy. W ten sposób skomponowaliśmy wachlarz atrakcyjnych akcesoriów damskich i męskich szytych z oryginalnych skór naturalnych i innych wytrzymałych materiałów. Wśród nich ważne miejsce zajmują torby i plecaki męskie. To eleganckie dodatki odzieżowe, które od pierwszego wejrzenia pokochali nasi klienci. Co wyróżnia te propozycje od innych dostępnych na rynku? O zdanie na ten temat postanowiliśmy zapytać naszych klientów w formie ankiety. Zebrane dane dostarczyły nam interesujących informacji, którymi postanowiliśmy podzielić się w tym artykule.

93% badanych wskazało, że produkty Super Galanterii wyróżnia elegancja

Większość naszych klientów to prawdziwi fani galanterii skórzanej. Widzieli już niejeden produkt, spotkali się z wieloma markami i sprzedawcami. W porównaniu z konkurencją nasz sklep internetowy jest oceniany bardzo dobrze a cechą najczęściej wskazywaną przez naszych ankietowanych poza atrakcyjnymi cenami jest eleganckie wykonanie produktów.

Dbałość o najdrobniejszy szczegół każdej torby, czy plecaka sprzedawanego u nas ma duże znaczenie dla odbiorców. W końcu akcesoria odzieżowe mają uzupełniać całość stylizacji i podkreślać styl. Od lat przyjmując towar do sprzedaży poddajemy go licznym testom. W ten sposób weryfikujemy standardy jakości i sprawujemy pełną kontrolę nad designem produktów. Nie bez powodu zawsze mamy pewność, że oferujemy solidne produkty. Zanim trafią one do oferty sklepu są przez nas dokładnie sprawdzane. U nas nie ma miejsca na podróbki i towar wykonany z błędami. Niestety nie każdy sprzedawca tego przestrzega, przez co niedoświadczony klient może dać się nieźle nabrać. Chcąc uniknąć niemiłej niespodzianki postaw na nasz sklep internetowy i zapomnij o niepewnych dostawcach.

z-28-bl

Czarna torebka damska Z-28-BL

B14-BRTorba męska na ramię B14-BR 

85% kupujących wybiera naszą galanterie ze względu na dbałość o detale

Nie bez powodu elegancja naszych produktów jest podkreślana przez klientów. Estetyka ma dla nas bardzo duże znaczenie, a brzydko wykonane torby, aktówki, czy plecaki są od razu odsyłane do ich producentów. Nie działające zamki błyskawiczne? Nie zapinające się zatrzaski? A może paski, które przy torbach na ramię i plecakach nie dają się swobodnie regulować? To tylko niektóre z licznych wad zdarzających się przy produkcji galanterii. Bez zwracania uwagi na detale można tego typu produkt przeznaczyć do sprzedaży… U nas nie ma takiej możliwości! Każdy plecak, torba, aktówka, portfel, czy pasek musi być dokładnie sprawdzony. Najdrobniejsza odstająca nitka po prostu nie przejdzie. Surowość oceny jakości towaru pozwala nam od lat zachowywać najwyższy poziom. Dzięki temu dbamy o pełne zadowolenie klientów i zbieramy pozytywne opinie.

IN-17-RD

Skórzany portfel męski IN-17-RD

IN-13-BLUE

Elegancki portfel męski IN-13-BLUE

Z-02

Skórzany plecak Paolo Peruzzi Z-02-BL 

98% klientów poleca nasz sklep internetowy znajomym

Rekomendacja to dziś prawdziwa broń w biznesie. Z badań wynika, że obecnie konsumenci znacznie bardziej ufają opiniom publikowanym w sieci niż zwykłym reklamom. Przekaz marketingowy często wydaje się po prostu sztuczny w porównaniu z rekomendacjami pisanymi przez klientów. Zbieramy je w mediach społecznościowych, na Allegro i innych market placementach. Słowem, naprawdę mamy czym się pochwalić! Wszystko dlatego, że z największą precyzją dobieramy nasz asortyment. Przeprowadzając sporą weryfikacje producentów galanterii skórzanej z Polski i zagranicy zyskujemy gwarancję, że w naszej ofercie znajduje się tylko to co najlepsze. Doceniają to klienci. Zadowolone panie polecają nasze torebki skórzane swoim koleżankom. Oczarowani elegancja plecaków i aktówek panowie dzielą się adresem naszego sklepu internetowego z przyjaciółmi i współpracownikami. Tak działa sieć naszych rekomendacji! Być może to właśnie dzięki niej trafiłeś na naszego bloga.

S-12

Skórzana torebka plecak 2w1 S-12-BR

4526

Młodzieżowa torba męska 4526 

99% ankietowanych wybiera Super Galanterie ze względu na ceny

Fakt, że nie mamy drogich produktów nie jest nowością. Z pewnością to sam zauważyłeś przeglądając poszczególne artykuły. Stawiamy na wysoką jakość, która od lat idzie w parze z przystępnymi cenami. Nie chcemy, by nasze produkty były uważane za drogie. Dlatego oferujemy atrakcyjną ofertę, która w żaden sposób nie jest w stanie nadszarpnąć miesięcznego budżetu. Co więcej, zdaniem ankietowanych nasze ceny umożliwiają zrobienie większych zakupów. W atrakcyjnej kwocie możesz sobie pozwolić na zakup zarówno nowej torby męskiej, jak i portfela oraz paska do spodni. To okazja, z której warto korzystać!

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: