Dostawa już w 24h!

Galanteria skórzana dla biznesmenów

Galanteria skórzana dla biznesmenów

Co noszą prawdziwi biznesmeni? Profesjonalny strój z dbałością o detale sprawia, że ich wizerunek budzi szacunek. Elegancki wygląd pomaga w nawiązywaniu relacji biznesowych i powiększaniu zysków. Ty też chcesz prezentować się w ten sposób? „Wizerunek biznesmen: jest w zasięgu Twojej ręki. Czas zaopatrzyć garderobę w krawaty, koszule, garnitury, marynarki i aktówki skórzane będące od lat atrybutami szanowanych i znanych biznesmenów. Dziś skupiamy się przede wszystkim na galanterii skórzanej, która od wielu lat towarzyszy odnoszącym sukcesy zawodowe mężczyznom. Jakie dodatki odzieżowe z oryginalnej skóry przydadzą Ci się poza klasyczną teczką?

Aktówka to podstawa, ale to nie wszystko

Solidna aktówka męska uszyta z mocnej skóry bydlęcej lub licowej to obowiązkowy element stroju każdego biznesmena. Warto zadbać o to, by ta teczka męska była oryginalnym dodatkiem odzieżowym. Kupowanie podróbek mija się z celem, ponieważ bardzo szybko widać na nich oznaki niskiej jakości ich wykonania. Skórzana teczka męska ma pozostać elegancką przez długie lata. Dobrze o tym wiemy, dlatego w Super Galanterii znajdziesz teczki męskie z wysokogatunkowych materiałów od najlepszych producentów z Europy. Jeżeli właśnie teraz szukasz idealnej torby do pracy dla siebie to przejrzyj naszą aktualną ofertę. Znajdują się w niej liczne skórzane teczki męskie idealne dla dbających o wizerunek biznesmenów.

teczka męska

Ekskluzywna teczka męska

Klasyczna torebka męska

Klasyczna duża teczka Paolo Peruzzi

Elegancka teczka

Elegancka teczka męska do ręki

Musisz pamiętać, że aktówka męska to tylko początek. Sama torba do pracy to często za mało. Ważnym elementem wśród akcesoriów jest biwuar na dokumenty. To dzięki niemu zadbasz o porządek we wnętrzu Twojej aktówki. Biwuar bez większego problemu pozwala zachować w jednym miejscu wszystko, co służy Ci do pisania. To idealny schowek na ważne notatki i przybory biurowe. Zabierając elegancki, skórzany biwuar ze sobą na spotkania poza biurem zawsze będziesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz. Możesz sprytnie wybrać biwuar skórzany pasujący kolorystycznie do aktówki. W ten sposób stworzysz duet eleganckich akcesoriów, które pomogą zbudować profesjonalny wizerunek. W Super Galanterii znajdziesz atrakcyjne biwuary w korzystnych cenach, które bez trudu skompletujesz z sprzedawanymi teczkami męskimi.

Biwuar skórzany

Biwuar skórzany na dokumenty

Biwuar skóra naturalna

Biwuar ze skóry naturalnej aktówka

Aktówka

Aktówka biwuar Paolo Peruzzi

Dlaczego czasem warto zamienić teczkę na skórzany plecak?

Od czasu do czasu każdy biznesmen pozwala sobie pozostawić białą koszulę i idealnie wyprasowane spodnie w szafie. Swobodny, casualowy styl najczęściej pojawia się w biurach w piątki. To idealna okazja na to, by zamiast aktówki skórzanej zabrać ze sobą plecak męski. Obecnie jest to jeden z największych modowych hitów wśród męskich akcesoriów odzieżowych. Spraw go sobie i korzystaj z niego śmiało!

W naszej ofercie wiosennej znajdują się męskie plecaki skórzane w różnych fasonach. Znajdziesz zarówno klasyki, jak i wersje sportowe, czy plecaki vintage. Stawiając na wizerunek profesjonalnego business mena najlepiej zainwestować w męski plecak retro lub typowy klasyk. To bezpieczne modele, z którymi nigdy nie popełnisz żadnej modowej wpadki. Bez względu na to, czy nowy plecak męski zabierzesz ze sobą w piątek do biura, czy na weekend z przyjaciółmi będzie on zawsze świetnie się prezentował.

Plecak vintage

Plecak vintage Paolo Peruzzi

Solidny plecak

Solidny plecak na laptopa

Spraw sobie elegancki portfel męski i przyciągaj miliony

Szanowany biznesmen nie może mieć uszkodzonego i znoszonego portfela. Dlatego szybko zorientuj się w jakim stanie jest Twój obecny portfel. Jeżeli pilnie wymaga wymiany to nie możesz z nią dalej zwlekać. Najgorsze co można zrobić to czekać na moment, w którym portfel ulegnie całkowitemu zniszczeniu. Elegancki mężczyzna powinien mieć przy sobie solidny portfel skórzany.

Portfel z lamówkami

Portfel z niebieskimi lamówkami

Portfel męski

Portfel z czerwonymi lamówkami

Solidny portfel skórzany

Portfel męski Paolo Peruzzi wykonany ze skóry naturalnej

W Super Galanterii znajdziesz skórzane portfele męskie w kilku różnych fasonach. Podczas wiosennych promocji możesz kupić je w jeszcze niższych cenach. Sięgnij po modne cienkie portfele męskie typu slim wallet lub spraw sobie ekskluzywny duży portfel męski. W ten sposób zadbasz nie tylko o swój wizerunek, ale również bezpieczeństwo noszonych w portfelu pieniędzy i dokumentów. Porządny portfel skórzany będzie bezpiecznie je przechowywał bez względu na upływ czasu.

Wkrocz w świat biznesmenów z elegancką galanterią skórzaną męską. Taki start pomoże Ci odnieść niejeden zawodowy sukces. W końcu czując, że dobrze wyglądasz będziesz znacznie bardziej pewny siebie, co zdecydowanie pomaga w osiąganiu sukcesów.

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: