Cyber Monday

Poznaj bestsellerową markę kosmetyków Tołpa®

Poznaj bestsellerową markę kosmetyków Tołpa®

Na polskim rynku od lat pojawia się coraz więcej firm zajmujących się tworzeniem dermokosmetyków. Choć niektóre wyróżniają się składem, jeszcze inne działaniem, tylko jedna marka może poszczycić się posiadaniem w jedynego na świecie, unikatowego patentu na ekstrakt torfowy. Wiesz już, o którą chodzi? To Tołpa® – właśnie jej kosmetyki w podstawowym składzie posiadają wyciąg ze skał torfowca. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, czym jeszcze wyróżnia się ta marka

Torf Tołpa® – czym jest i w jaki sposób działa na naszą skórę?

Jak z pewnością wiesz, torf jest składnikiem naturalnie występującym w naturze. To peloid, czyli twór organiczno-mineralny, powstały na skutek wielu procesów i przemian geologicznych, zachodzących w glebie. Przy udziale wody i mikroorganizmów, każdego roku powstaje do 1 mm torfu, co oznacza, że do ukształtowania się kilkumetrowej warstwy potrzeba tysięcy lat. To naturalne źródło dobroczynnych dla skóry składników jest wydobywane, a następnie poddawane odpowiedniej obróbce, by dzięki zawartym w ekstrakcie mikro- i makroskładnikom skutecznie wspomagać procesy funkcjonowania skóry oraz jej wygląd.

Tołpa Dermo Body Skuteczny koncentrat wyszczuplający i modelujący

Tołpa Dermo Body Nocny turbo-krem przyspieszający redukcję cellulitu

Korzyści płynące ze stosowanie kosmetyków zawierających torf Tołpa®

✔ Zawarte w torfowym ekstrakcie związki organiczne, tj. fenolokwasy wzmacniają układ immunologiczny skóry, fulwokwasy działają przeciwutleniająco, skutecznie hamując procesy starzeniowe a aminokwasy wyraźnie poprawiają poziom nawilżenia naskórka.

Białka peptydowe oraz cukry skutecznie pielęgnują, regenerują oraz chronią skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

✔ Dodatek torfu jest także źródłem minerałów, które dzięki zawartości mikro- i makroelementów – cynku, magnezu i potasu, a także selenu, manganu oraz sodu, pochodzących z natury, w skuteczny sposób uzupełniają gospodarkę mineralną skóry i poprawiają jej procesy metaboliczne.

✔ Kosmetyki są przyjazne dla skóry, dzięki delikatnym substancjom pieniącym oraz naturalnym emulgatorom, tworzącym ochronną warstwę na powierzchni naskórka i zapobiegającym utracie wody.

Tołpa Green Łagodny micelarny żel oczyszczający do mycia twarzy i oczu

Tołpa Green Nawilżanie Odżywka-serum do włosów cienkich i delikatnych zwiększająca objętość

Który kosmetyk będzie odpowiednim wyborem?

Kosmetyki Tołpa® są przebadane dermatologicznie i dostosowane do potrzeb każdego rodzaju skóry. Działają w sposób bezpieczny, ale skuteczny, dzięki starannie dopracowanym przez lata formułom. Jeśli jesteś początkująca w świecie pielęgnacji, marka Tołpa® z pewnością zachwyci Cię minimalizmem. W łatwy i intuicyjny sposób będziesz w stanie samodzielnie dobrać dermokosmetyk odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Starannie dopracowany skład, prostota w designie opakowań oraz serie kosmetyków dostosowane do potrzeb poszczególnych typów skóry sprawią, że polubisz pielęgnację!

Tołpa Dermo Sebio Enzymatyczny krem przeciw zaskórnikom

Tołpa Green Matujący krem normalizujący do skóry wrażliwej, mieszanej i tłustej

Marka, która dba o środowisko naturalne

Tołpa® ma na względzie ekologię. Swoje kosmetyki tworzy ze składników pochodzenia naturalnego, zwracając uwagę na korzyści płynące z natury. Co więcej, stworzyła także opakowania przyjazne dla środowiska i w całości podlegające recyklingowi, dzięki którym kosmetyk dłużej zachowuje swoje właściwości.

To świadoma marka – Tołpa® nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie próby są przeprowadzane podczas dobrowolnych badań aplikacyjnych i aparaturowych, ze szczególnym uwzględnieniem testerów. Kosmetyki są wtedy wyjątkowo skuteczne i przyjemne w użytkowaniu. Dzięki szeroko zakrojonym badaniom dermatologicznym, dermokosmetyki są dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry i nie powinny powodować reakcji alergicznych. Co więcej, produkty marki Tołpa® są odpowiednie dla wegan, ponieważ nie posiadają w formule składników pochodzenia zwierzęcego.

Tołpa Dermo Face Man Krem przeciw podrażnieniom po goleniu

Tołpa Dermo Body Bust Ujędrniający krem do biustu i dekoltu

Kobiety i mężczyźni są zachwyceni polską marką, która dzięki składnikom pochodzenia naturalnego dba o wszystkie potrzeby skóry. Przy odpowiednim doborze dermokosmetyków i ich regularnym stosowaniu, efekty będą widoczne gołym okiem… i wyczuwalne na skórze! Przekonaj się sama, jak ważna jest świadoma pielęgnacja i koniecznie podziel się w komentarzu swoimi wrażeniami ze stosowania kosmetyków marki Tołpa®.

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: