Promocja Wiosenna

Petsome – poznaj nową markę akcesoriów dla zwierząt

Petsome – poznaj nową markę akcesoriów dla zwierząt

Marka Petsome powstała z miłości do najwierniejszych przyjaciół człowieka. Czworonogi zasługują na najwyższą jakość używanych na co dzień akcesoriów, dlatego przy wyborze smyczy, obroży i szelek powinieneś wybrać dodatki marki Petsome. 

Skórzane akcesoria dla zwierząt na każdą kieszeń 

Ideą, która przyświecała kreatorom Petsome podczas powstawania marki była przystępna cena. Głównym założeniem było stworzenie akcesoriów, na których zakup będzie mógł pozwolić sobie każdy właściciel czworonoga. Precyzja wykonania i wysokojakościowe, solidne materiały – wszystko to czeka na Ciebie w niewygórowanej cenie. Marka Petsome udowadnia, że tworzenie gatunkowych dodatków skórzanych wcale nie wiąże się z wysokimi kosztami, które musi ponieść opiekun pupila, by zapewnić mu obroże, smycze i szelki najlepszej jakości. Dbaj o swojego czworonoga i wybierz starannie wykonane akcesoria dla zwierząt, bezpieczne dla skóry, komfortowe w noszeniu. 

Klasyczna czarna obroża ze srebrnymi okuciami rozm. S/M 04P01S

Wysokojakościowe materiały, z których wykonywane są akcesoria 

Petsome przed stworzeniem swoich akcesoriów przetestowało wiele materiałów i sprawdziło, które z nich okażą się najlepsze dla czworonogów. Nieocenionym, wytrzymałym i najlepiej zachowującym się surowcem okazała się skóra naturalna, która stanowi przeważającą większość materiałów wykorzystywanych do produkcji obroży i szelek. Żaden inny surowiec nie jest tak bezpieczny dla skóry zwierzęcia, nie powoduje otarć lub odparzeń i cechuje się wysoką wytrzymałością. W niedługim czasie pojawią się także obroże dla czworonogów z bawełnianego canvasu, które z pewnością zachwycą wszystkich fanów kolorowych akcesoriów dla psów i kotów! 

Nonszalancka skórzana obroża dla psa z niebieskim podszyciem rozm. L/XL 06P09L

Jak dokonać wyboru odpowiednich obroży, smyczy i szelek? 

Nie stanowi tajemnicy, że odpowiednie dopasowanie skórzanego akcesorium do potrzeb czworonoga, jego wymiarów i preferencji będzie gwarantem udanych zakupów. Przy wyborze odpowiedniego modelu obroży dla psa czy kota powinieneś kierować się wymiarami obwodu szyi Twojego pupila. W ofercie Supergalanterii znajdziesz markę Petsome, która oferuje dwa rozmiary obroży ze skóry naturalnej, dzięki którym Twój czworonożny przyjaciel będzie czuł się znacznie wygodniej podczas spacerów. Zwróć uwagę na rozmiar wybieranych przez Ciebie akcesoriów, a pies odwdzięczy Ci się chętnymi i długimi wędrówkami.

Obroża ze skóry w stylu vintage z okuciami w kolorze przecieranego złota rozm. L/XL 09P01L

Zapraszamy do zapoznania się z marką Petsome dostępną w naszej ofercie! 

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: