PORTFELE MŁODZIEŻOWE

PORTFELE MŁODZIEŻOWE

Portfel to niezbędny element galanterii damskiej, męskiej oraz młodzieżowej. Musi być on nie tylko praktyczny i wytrzymały, ale również modny. Funkcjonalny portfel powinien mieć dużo przegródek na dokumenty i karty oraz osobne miejsce na bilon. Portfele młodzieżowe wyróżniają ciekawym wzornictwem oraz oryginalnym kształtem. Dziewczęce portfele młodzieżowe dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Młode Panie chętnie sięgają po większe modele zapinane na suwak albo na bigiel – mieszczą się w nich wizytówki, karty płatnicze i niezbędne drobiazgi.

Ostatnim trendem w modzie są kwiatowe printy, jednak ponadczasową popularnością cieszą się jednokolorowe portfele ze skóry lakierowanej albo matowej. Wygląd portfeli dziewczęcych często inspirowany jest portfelami damskimi, dlatego nawet w młodzieżowych kolekcjach dominują duże i pakowane portmonetki. Portfele młodzieżowe dla chłopców wyróżniają się ciekawym wzornictwem. Młodzi mężczyźni najchętniej wybierają portfele w stonowanych barwach: czerniach, szarościach i brązach. W modzie bardzo ważna jest spójność, dlatego portfel warto dopasować do etui na dokumenty albo plecaka.  

na stronę

Portfel młodzieżowy – stylowy dodatek do torebki

W ofertach producentów galanterii skórzanej, prezentowane są różne fasony oraz kolory portfeli młodzieżowych. Jak spośród wachlarza modeli, znaleźć portfel, który będzie w pełni odpowiadał naszym potrzebom? Z portfelem jest podobnie jak z torebką damską – wybór odpowiedniego fasonu zależy od okazji. Szykując się na spotkanie towarzyskie zazwyczaj sięgamy po małe torebki, do której zmieści się nieduży, elegancki portfelik. Na co dzień stawiamy zazwyczaj na wygodę i praktyczność, dlatego do torby typu shopper bag możemy spakować większy i bardziej funkcjonalny portfel.

Panowie, którzy chcą wyglądać modnie, powinni dobrać portfel do młodzieżowej torby na ramię. Zarówno w modzie męskiej, jaki i damskiej liczy się konsekwencja. Jeśli w stylizacji zestawiamy ze sobą różne faktury i materiały, musimy pamiętać, aby wszystkie dodatki ze sobą współgrały.