Okulary męskie

Okulary męskie to ważny element męskiej garderoby, którym można zdecydowanie podkreślić nie jedną stylizację. Jeżeli lubisz wyglądać modnie i stylowo warto postawić na modne w tym sezonie okulary męskie zerówki. W cieplejszych miesiącach, gdy słońce świeci intensywniej powinieneś chronić swój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem okularami prze...

Okulary męskie to ważny element męskiej garderoby, którym można zdecydowanie podkreślić nie jedną stylizację. Jeżeli lubisz wyglądać modnie i stylowo warto postawić na modne w tym sezonie okulary męskie zerówki. W cieplejszych miesiącach, gdy słońce świeci intensywniej powinieneś chronić swój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem okularami przeciwsłonecznymi. Bogata oferta kolorystyczna jak i również szeroki zakres fasonów dostępnych w naszym sklepie powoduje, że SuperGalanteria.pl to idealne miejsce do zaopatrzenia się w każdy rodzaj okularów, również tych do jazdy samochodem czy okularów polaryzacyjnych.

Więcej
Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Jak dopasować okulary do rysów twarzy? Okulary męskie, okulary zerówki, okulary przeciwsłoneczne, męskie okulary na lato.

Lato nadchodzi, a wraz z nim konieczność zainwestowania w okulary przeciwsłoneczne. Chroń swoje oczy i dbaj o zdrowie. Okulary na lato to nie tylko dodatek stylizacyjny, ich zadaniem jest ochrona naszych oczu przed bardzo szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Dlatego warto wybierać okulary przeciwsłoneczne, których soczewki zostały wzbogacone w silne filtry UV. W ten sposób nie będziesz musiał borykać się z problemami ze wzrokiem.

Dobierz idealne okulary przeciwsłoneczne dla siebie

Drodzy Panowie kupując okulary przeciwsłoneczne warto również zwrócić uwagę, jaki kształt oprawek wpływa na wasz wizerunek i dobrać te odpowiednie dla danego typu twarzy. Niestety nie wszystkie modele dostępne na rynku są idealne dla każdego. Z natury mamy rozmaite rysy i każdy z tych typów posiada zarówno swoje walory jak i mankamenty. Okulary na lato mogą podkreślić atuty, o ile są odpowiednio dobrane. Dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom podpowiadamy, jakie męskie okulary na lato dobrać dla siebie. Warto dobrze się prezentować na wakacjach i po urlopie!

- twarz okrągła

Jeżeli posiadasz zaokrąglone policzki to unikaj okrągłych oprawek. One tylko podkreślą to co chcesz ukryć. Za pomocą prawidłowo dobranych okularów przeciwsłonecznych masz możliwość znaczącego wyszczuplenia swoich rysów. W jaki sposób? Wystarczy, że sięgniesz po modne okulary pilotki takie jak np. model DRM-38C12, które są dodatkowo wzbogacone w polaryzacje dzięki czemu idealnie nadają się do jazdy samochodem. Możesz także postawić na męskie okulary na lato o ostrzejszych kształtach np. prostokątnych takich jak okulary sportowe marki LZ-329.

- twarz pociągła

W przypadku bardzo szczupłej twarzy można postawić na okulary okrągłe, sprawdzą się tutaj neonki. Dobrze będą się też prezentowały modne okulary nerdy np. okulary męskie DRS-62C9.

- twarz kwadratowa

Ten typ twarzy wymaga złagodzenia rysów, a efekt taki uzyskasz nosząc okrągłe pilotki np. okulary męskie DRM 38C4.

- twarz w kształcie serca

Szersze czoło i węższa broda charakteryzują buzie w kształcie serca. Warto wybierać okulary pilotki jak i nerdy. Natomiast lepiej unikać zbyt zaokrąglonych.

W Super Galanterii znajdziesz każdy fason modnych okularów męskich i damskich. Posiadamy okulary przeciwsłoneczne na lato w rozmaitych kolorach i kształtach. Nie zabrakło u nas również popularnego produktu, jakim są okulary zerówki wybierane jako uzupełnienie wielu stylizacji.