Paolo Peruzzi

Katalog

Portfele męskie Paolo Peruzzi – postaw na stylową jakość

Każdy z nas poszukując portfela przede wszystkim szuka niepowtarzalności i jakości. Tych dwóch cech niezaleznie od gustu i stylu wszyscy poszukujemy za każdym razem. Paolo Peruzzi oferuje szeroką i niezmiernie bogatą stylistycznie ofertę portfeli męskich. Naturalnym surowcem dla portfeli Paolo Peruzzi jest skóra naturalna. Jednakże marka oprócz portfeli skórzanych proponuje również portfele wykonane z innych, designerkich materiałów. Portfele Paolo Peruzzi to oferta dla młodzieży, gdzie oferowane są portfele w modnych młodzieżowych odcieniach oraz portfele dwukolorowe. Sportowe portfele oraz portfele męskie z nadrukami to kolejna oferta portfeli męskich Paolo Peruzzi. Wszystkie portfele męskie Paolo Peruzzi łączy jedna cecha. Każdy portfel Paolo Peruzzi to odpowiedni poziom jakości w połączeniu z uniwersalnym krojem i stylem, który dopasujesz do indywidualnych potrzeb.

Jeżeli lubisz luźniejszy, casualowy styl powinieneś zwrócić uwagę na linię portfeli Adventure wykonanych z odważnych kolorystycznie i grubych skór naturalnych. Portfele z lini Aventure to gotowy towarzysz w podróży i zdecydowanie będzie odporny na intensywne użytkowanie.

Lubisz klasykę i pewność stylu? Przyjrzyj się kolekcji porfeli Italy wykonanych z naturalnych skór włoskich garbowanych metodami tradycyjnymi. Gładkie lica z delkiatnym pomysłkiem lub modne maty to wszystko z wyselekcjonawanych skór naturalnych. Jeżeli szukasz pomysłu na ekskluzywny prezent to kolekcja Italy będzie świetnym wyborem.

Kolekcja Classic to portfele w rozmiarach, stylach, które dobrze znasz i które lubisz. Kolekcja Classic to przede wszystkim pewność skórzanego produktu w niezwykle przystępnej cenie. Idealny pomysł na praktyczny i stylowy prezent.

Paolo Peruzzi

Dlaczego portfele męskie Paolo Peruzzi?

           Portfele męskie Paolo Peruzzi to wizja klasycznych dodatków dla mężczyzn z naturalnej skóry. W przypadku portfeli Paolo Peruzzi nie ma miejsca na półśrodki. Podstawą jest surowiec. Od niego zaczyna się przygoda z portfelami męskimi Paolo Peruzzi. Najlepsze wyselekcjonowane skóry pozwalają cieszyć się produktem przez długie lata. Skóry użyte do produkcji portfeli męskich Paolo Peruzzi to tylko naturalne skóry nawiązujące jakością do najlepszych wyrobów włoskich mistrzów kaletnictwa. Skóra użyta do produkcji Paolo Peruzzi to zawsze produkt garbowany metodami naturalnymi, tak jak garbowano ją przed laty. Perfekcyjne szycia, najwyższej jakości napy, zamki i ręczna praca rzemieślnicza pozwalają mieć pewność, że portfel Paolo Peruzzi to najwyższa jakość. Paolo Peruzzi to kolaboracja pradawnej sztuki, nowoczesności i jakości. Portfele męskie produkowane są według prastarych metod w połączeniu z nowoczesnym designem i klasyczną stylistyką. Sprawdź naszą ofertę, wybierz idealny dla Twoich potrzeb model i korzystaj z dumą z Paolo Peruzzi.

 

 

na stronę