Dostawa już w 24h!

Filtrowanie produktów

Włączone filtry:

  Portfele męskie RFID

  Jeżeli poszukujesz solidnego i trwałego portfela to pierwsza twoja myśl kieruje się w kierunku portfeli skórzanych, jeżeli oprócz jakości i trwałości poszukujesz dodatkowego zabezpieczenia, które zapewni twoim kartom bezpieczeństwo i ochroni je przed kradzieżą danych przez niepowołane osoby to powinieneś rozważyć zakup portfela z systemem RFID. ...

  Jeżeli poszukujesz solidnego i trwałego portfela to pierwsza twoja myśl kieruje się w kierunku portfeli skórzanych, jeżeli oprócz jakości i trwałości poszukujesz dodatkowego zabezpieczenia, które zapewni twoim kartom bezpieczeństwo i ochroni je przed kradzieżą danych przez niepowołane osoby to powinieneś rozważyć zakup portfela z systemem RFID. Co to jest RFID? To nowoczesny system wykorzystujący fale radiowe do przesyłania danych. Niestety jest on również wykorzystywany przez przestępców celem kradzieży danych i kradzieżą środków z konta. Portfele oznaczone logotypem RFID posiadają specjalne zabezpieczenia, które chronią twoją kartę przed dostępem niepowołanych osób.

  Więcej
  Jest 104 produktów.
  Pokazuje 1 - 36 z 104 elementów
  Pokazuje 1 - 36 z 104 elementów

  Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pieniędzy z portfelem RFID

  Solidny portfel powinien stanowić zabezpieczenie dla Twoich pieniędzy, kart i innych osobistych dokumentów. Niestety na rynku znajdziesz rozmaite portfele, które w żaden sposób nie chronią swoich zawartości. Nie każdy producent troszczy się o potrzeby konsumenta. W SuperGalanteria.pl dobro naszych klientów jest na pierwszym miejscu, więc jeżeli potrzebujesz dodatkowej ochrony to stajemy na wysokości zadania! Dlatego w naszym asortymencie lokujemy tylko i wyłącznie solidne portfele skórzane, które odpowiednio spełniają wszystkie swoje funkcje. Doskonale wiemy, że porządny portfel powinien być nie tylko estetyczny wizualnie, ale przede wszystkim trwale wykonany i uzupełniony o elementy zapewniające ochronę dokumentom oraz gotówce. Nie bez powodu wśród naszych propozycji dla mężczyzn pojawiły się portfele męskie RFID. To kolekcja wyjątkowych modeli wzbogaconych o nowoczesny system wykorzystujące fale radiowe do przesyłania danych.

  Co to dla Ciebie dokładnie oznacza?

  Przede wszystkim portfele męskie RFID to ochrona Twojej karty bankomatowej. Przestępcy wykorzystując coraz bardziej rozwiniętą technologię mogą Cię okraść nawet w niewidoczny dla ludzkiego oka sposób. Kradzież środków pieniężnych z konta jest dziś łatwiejsza niż sądzisz! Dlatego właśnie warto wyposażyć się w zapewniający bezpieczeństwo portfel z ochroną kart zbliżeniowych. Coraz większa liczba ludzi woli płacić kartą płatniczą niż gotówką, co rodzi doskonałe pole manewru dla nowoczesnych kieszonkowców. Nie ułatwiaj im kradzieży – kup portfel z ochroną kart zbliżeniowych i śpij spokojnie.

  W SuperGalanteria.pl portfel męski RFID to elegancki produkt z wysokiej jakości skóry naturalnej. Dzięki nam zadbasz o bezpieczeństwo swoich pieniędzy i kart w niebanalny i modny sposób. Dla nas liczy się wysublimowana estetyka, której nie mogło zabraknąć wśród najnowszego asortymentu, jakim są nowoczesne portfele męskie RFID. Doskonale wiemy, że męski portfel nie może być byle jaki. To wyjątkowy dodatek, który powinien zachowywać swoją elegancje na najwyższym poziomie. Dodatkowo, w SuperGalanteria.pl znajdziesz portfele męskie RFID z ochroną kat płatniczych w bardzo przystępnych cenach. Ten nowoczesny model portfeli nie kosztuje wiele. Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i znajdź najlepszy portfel męski z systemem RFID dla siebie.