Giulia Pieralli

Portfele damskie ze skóry naturalnej cenimy za ich jakość, natomiast portfele ze skóry ekologicznej cenimy za wysoki stosunek jakości do ceny. Materiały ekologiczne, z jakich wykonane są damskie portfele odporne będą na zarysowania, uszkodzenia i z pewnością świetnie będą się sprawdzać w zetknięciu z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Tanie, damskie portfele ze skóry ekologicznej zyskują olbrzymią sympatię u kobiet w różnym wieku. Jeśli sprezentujesz taki portfel mamie, córce lub przyjaciółce zyskujesz jej zadowolenie i masz gwarancję solidnego zakupu za rozsądne pieniądze.

Idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie materiałów ekologicznych do produkcji tanich portfeli damskich przy zachowaniu ultramodnej i klasycznej, włoskiej stylistyki. Idąc tropem światowych projektantów, którzy rezygnują z naturalnych skór i futer na rzecz ekologii i dbałości o ochronę środowiska marka Giulia Pieralli postanowiła postawić na piękne, klasyczne i ponadczasowe printy w połączeniu z unikalną stylistyką i wykorzystaniem bogactwa tworzyw ekologicznych.

Tanie damskie portfele Giulia Pieralli produkowane są ze skóry ekologicznej, której powierzchnia do złudzenia przypomina specyficzną strukturę skóry safiano. Tego typu skóra jest idealna do noszenia na co dzień, odporna na zarysowania i doskonale nadająca się do tworzenia damskich portfeli i torebek. Każdy model taniego portfela damskiego Giulia Pieralli jest bardzo dokładnie wykończony i świetnie przeszyty. Marka nie idzie na kompromisy jeśli chodzi o ozdoby – każdy nap, zatrzask czy wytłaczany napis stworzony jest z dbałością o każdy szczegół.

Dlaczego dbałość o detale liczy się tak bardzo w filozofii marki Giulia Pieralli? Jak sama nazwa wskazuje, portfele ze skóry ekologicznej tworzone przez projektantów firmy nawiązują do klasycznych, włoskich wartości. Moda włoska to przede wszystkim czerpanie z ideologii slow fashion oraz ze wzorców angielskich i francuskich. Włosi to prawdziwi wirtuozi krawiectwa, a każdy region tego kraju ma swoich mistrzów, w tym najwięcej ma region Neapolu, bo tam znajduje się przeszło 400 zakładów krawieckich! Bogactwo krawiectwa i tworzenia idealnych dodatków z dziedziny galanterii skórzanej opiera się na ideologii budowania pięknej sylwetki, drugiej skóry, a jednocześnie przełamywania monotonii perfekcji poprzez lekką niedoskonałość wynikającą z szycia na miarę. Najważniejszą zasadą tworzenia przedmiotów nawiązujących do włoskiego stylu jest tchnięcie weń odpowiedniego, włoskiego klimatu oraz zachwycenie odbiorcy pięknem i estetyką wykonania. Także w świecie galanterii skórzanej obowiązują podobne zasady – ceni się prostotę, delikatne wzornictwo i ciepłą, włoską kolorystykę. Włosi uwielbiają się wyróżniać i być w centrum uwagi. Nigdy jednak nie jest to zbyt nachalne. Ubrania i dodatki we włoskim stylu powinny przyciągać, a nie szokować.

Idee włoskiego krawiectwa doskonale oddają portfele ze skóry ekologicznej marki Giulia Pieralli. Prosta stylistyka, doskonałe wykonanie przy niewysokiej cenie i wygoda w użytkowaniu przesądzają o doskonałym zastosowaniu tanich portfeli skórzanych przez każdą, nawet najbardziej wyrafinowaną użytkowniczkę damskich elementów galanterii skórzanej. Dodatkową zaletą portfeli damskich Giulia Pieralli jest ich uniwersalność. Duży, składany portfel damski marki wykorzystać można nie tylko jako wiernego towarzysza codziennych sprawunków ale też jako elegancki element wieczornego wyjścia. Portfel z powodzeniem może zastąpić kopertówkę, w której łatwo można pomieścić najpotrzebniejsze przedmioty codziennego użytku.

Giulia Pieralli

Eleganckie portfele damskie Giulia Pieralli to przede wszystkich rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Portfele wykonane są z materiałów ekologicznych, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i eleganckim wyglądem. Portfele damskie Giulia Pieralli to modne i zróżnicowane fasony portmonetek damskich, dużych portfeli kopertówek, oraz standardowych portfeli damskich do ręki. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie w portfelach damskich efektu Saffiano co powoduje, iż portfele do złudzenia imitują portfele damskie wykonane ze skór włoskich. Włoska marka Giulia Pieralli to również wysokiej klasy komponenty. W portfelach damskich Giulia nie odnajdziesz tanich zamienników napów lub zatrzasków. Kupując portfel damski Giulia Pieralli możesz mieć pewność, iż portfel posłuży Ci długi okres czasu a jego zakup nie nadwyręży znacząco zasobności twojego portfela.

Skórzany portfel damski czy ze skóry ekologicznej?

Portfele damskie to podstawowy, wielokrotnie codziennie wyciągany i używany element garderoby. Zawsze bardzo dobrym wyborem będą portfele skórzane, lecz czy zawsze te tańsze portfele damskie wykonane ze skór ekologicznych są złe? Wybierając portfel ze skóry ekologicznej zwróć uwagę na szycia i jakość materiału. Jeżeli wybierzesz dobrze, twój model portfela ze skóry ekologicznej również będzie służył Ci długie lata.