Filtrowanie produktów

Włączone filtry:

  Portfele damskie RFID

  Portfele damskie z ochroną danych RFID to specjalna oferta portfeli damskich, które dodatkowo zabezpieczają twoje pieniądze. W strukturę portfeli została wszyta specjalna membrana, która zapobiega skopiowaniu danych z twoich kart zbliżeniowych przez osoby nie powołane do tego. Kupując portfel z ochroną RFID masz pewność, że twoje karty i przepus...

  Portfele damskie z ochroną danych RFID to specjalna oferta portfeli damskich, które dodatkowo zabezpieczają twoje pieniądze. W strukturę portfeli została wszyta specjalna membrana, która zapobiega skopiowaniu danych z twoich kart zbliżeniowych przez osoby nie powołane do tego. Kupując portfel z ochroną RFID masz pewność, że twoje karty i przepustki są bezpieczne

  Więcej
  Jest 118 produktów.
  Pokazuje 1 - 36 z 118 elementów
  Pokazuje 1 - 36 z 118 elementów

  Kiedy warto kupić portfel damski z funkcją RFID?

  Chcesz chronić swoje pieniądze? Zadbaj w pierwszej kolejności o solidny portfel damski. Okazuje się, że współcześni złodzieje nie muszą sięgać do Twojej kieszeni, by Cię okraść. Wystarczy, że zaczną korzystać z nowoczesnej technologii, która pozwala z łatwością kraść dane takie jak np. dostęp do konta bankowego przez Twoją kartę płatniczą. Brzmi przerażająco? Na szczęście znaleźliśmy na to sprytne rozwiązanie. Do najnowszej oferty wprowadziliśmy portfele damskie z ochroną kart RFID, która uniemożliwia złodziejom dostęp do Twoich danych i pieniędzy. Jesteś ciekawa tego rozwiązania? Kilka słów o nim znajdziesz poniżej.

  Ochrona kart RFID a skórzane portfele

  Technologia pozwala nam na wiele czynności, które wcześniej nie były możliwe. To dzięki niej tworzone są nowoczesne rozwiązania, jakich celem jest ułatwianie naszej codzienności. W ten sposób doprowadzono do powstania możliwości operacji bezgotówkowych za pomocą karty płatniczej, zbliżeniowej. Każda karta ma chip, dzięki któremu możesz swobodnie płacić w sklepie zbliżeniowo lub za pomocą podawanego kodu pin przez terminal. Rozwiązanie to ma wiele zalet, ale pojawiają się też wady. Wśród wad główną są coraz częściej zdarzające się kradzieże, dokonywane za pomocą czytników danych. Jeżeli obawiasz się tej formy kradzieży gotówki i danych to koniecznie postaw na portfel damski, który zapewni ci odpowiednią ochronę. Nie ma sensu denerwować się i tracić nerwy. Skoro w zasięgu Twojej ręki znajdują się rozwiązania umożliwiające zachowanie bezpieczeństwa to śmiało z nich korzystaj! U nas znajdziesz specjalne portfele damskie z ochroną kart RFID. Nowoczesna technologia pozwala nam na wzmocnienie bezpieczeństwa! Wśród tego typu udogodnień znalazły się wspomniane już portfele damskie wzbogacone o ochronę kart RFID. Dzięki radio frequency identification, czyli w skrócie RFID bardzo łatwo jest odczytać dane finansowe z Twojej karty płatniczej i użyć ich do dokonania dalszych transakcji. Natomiast jeżeli postawisz na zakup portfela damskiego wzbogaconego w ochronę RFID automatycznie uniemożliwiasz potencjalnemu złodziejowi osiągnięcie celu. Jak to działa? Nasze portfele damskie posiadają pod powierzchnią okładek materiał blokujący fale radiowe. Rozwiązanie to powoduje, że te modne portfele damskie skutecznie uniemożliwiają przeskanowanie Twojej karty płatniczej i odczyt danych. Jeżeli szukasz nowego portfela postaw tym razem na skórzany portfel damski od SuperGalanterii, który nieco zaskoczy złodzieja.

  RFID pewne bezpieczeństwo za niewielkie pieniądze

  Utarło się przekonanie, że portfele skórzane z wysokiej klasy skór naturalnych muszą kosztować bardzo dużo. W SuperGalanterii stawiamy na portfele damskie od sprawdzonych dostawców. Inspirując się włoskimi projektantami wybieramy do naszego asortymentu modne portfele damskie trafiające w zróżnicowane gusta i potrzeby klientek. Portfel damski RFID znajduje się w czołówce najchętniej kupowanych portfeli. Nic w tym dziwnego, skoro ochrona kart RFID może chronić zawartość portfela skórzanego w każdej chwili. Nasze portfele skórzane z wspomnianą ochroną RFID są modne, estetyczne i tanie. Tutaj masz pewność, że nie przepłacasz kupując solidny, skórzany portfel damski. Nasze portfele skórzane to wysoka jakość połączona z przystępną ofertą cenową. Nie musisz obawiać się tego, że portfel skórzany z ochroną RFID przekroczy Twoje możliwości finansowe. Staramy się być jak najbardziej dostępnymi dostawcami i dbamy o klientów. Nasze portfele damskie wzbogacone o ochronę RFID każdego sezonu spotykają się ze sporym zainteresowaniem. Zarówno dotychczasowe jak i nowe klientki potwierdzają, że skórzany portfel damski od Super Galanterii to dodatek odzieżowy wart inwestycji. Tutaj kupujesz portfele damskie z ochroną kart RFID na długie lata i korzystasz z nich ze świadomością bycia zabezpieczoną przed kradzieżami.

  Wybierz najlepszy dla siebie portfel skórzany i ciesz się modnym dodatkiem. Złóż zamówienie online, które zrealizujemy w przeciągu kliku dni. U nas nie ma miejsca na ociąganie i problemy z przesyłkami. Gwarantujemy solidność na każdym etapie obsługi klienta.