Kiedy nerka na ramie a kiedy klasyczna torebka? Zobacz co się nosi!

  Porady o portfelach      0 Komentarze  Odsłony (21)
Damskie torebki są nieodłącznym elementem garderoby każdej kobiety. Niezależnie od okazji czy stylu, istnieje wiele rodzajów torebek, które można dopasować do każdej sytuacji. Wśród popularnych wyborów znajdują się saszetki nerki noszone na ramię oraz klasyczne damskie torebki. Kiedy należy jednak sięgnąć po jedną, a kiedy po drugą?

Skórzane akcesoria erotyczne, które sprawdzą się w Waszej sypialni

  Dostępne marki w sklepie      0 Komentarze  Odsłony (206)
Na początku każdego związku motylki w brzuchu nie ustają. Para zakochanych nie chce rozstawać się na krok i spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Nic w tym dziwnego – to przez oksytocynę i dopaminę, czyli związki chemiczne w mózgu odpowiedzialne za stan uniesienia. Po pewnym czasie jednak wszystko powoli się stabilizuje. Namiętność i zafascynowanie zastępuje codzienność i rutyna. Co wtedy zrobić? Jak rozpalić ogień na nowo? Podpowiadamy…

Jaki plecak będzie pasował do płaszcza?

  Plecakowa pomoc      0 Komentarze  Odsłony (616)
Moda to nie tylko ubrania, to także dodatki, które uzupełniają nasze stroje i nadają im charakter. Jednym z najważniejszych dodatków w szafie każdej kobiety jest torebka. A jej doskonałą alternatywą jest plecak. To świetny dodatek, który przyda się w sezonie jesienno-zimowym, bowiem doskonale pasuje do ciepłych płaszczy. Oto propozycje plecaków, które doskonale współgrają z różnymi stylami płaszczy.