Filtrowanie produktów

Bagaż

Oferta bagażu w sklepie SuperGalanteria.pl

Jeżeli wycieczka lub wczasy to z klasą i wygodnie. Spontaniczny wypad weekendowy za miasto? To szybko, ale wygodnie i bezpiecznie. Nie sposób spędzić komfortowe wakacje lub wyskoczyć na weekend do znajomych bez najważniejszyh akcesorii. Wszystkie niezbędniki potrzebne w podróży takiej jak odzież, kosme...

Oferta bagażu w sklepie SuperGalanteria.pl

Jeżeli wycieczka lub wczasy to z klasą i wygodnie. Spontaniczny wypad weekendowy za miasto? To szybko, ale wygodnie i bezpiecznie. Nie sposób spędzić komfortowe wakacje lub wyskoczyć na weekend do znajomych bez najważniejszyh akcesorii. Wszystkie niezbędniki potrzebne w podróży takiej jak odzież, kosmetyki, aparat fotograficzny czy też laptop trzeba gdzieś schować i bezpiecznie przetransportować do miejsca docelowego. I w tym miejscu przychodzimy Wam z pomocą. W naszym sklepie odnajdziecie bogatą ofertę bagażu. Kategoria bagaż to obszerna grupa produktów zwiazanych z wszystkim tym co kojarzy się z podróżą. W naszej ofercie bagażu odnajdziecie przede wszystkim dobrej jakości tanie walizki podróżne, duże kufry podróżne, walizki klasyczne z materiału oraz walizki wykonane z policarbonu. Ponadto ofercie odnajdziecie bardzo duże walizki na kółkach, średnie walizki na tygodniowe wypady lub też małe walizki podróżne idealnie pasujące na wypad biznesowy. Bagaż to nie tylko walizki, ale również torby podróżne oraz torby podróżne na ramie. Posiadamy je w swojej ofercie w wielu modelach i kolorach, wykonane ze skór naturalnych, materiałów oraz z tkanin syntetycznych z pasami do zamontowania na walizce oraz bez. Ponadto w naszej ofercie dostępne są również duże oraz małe kosmetyczki podróżne, które rewelacyjnie sprawdzają się w organizacji podstawowych akcesorii higienicznych. Jeżeli poszukujecie kompleksowej oferty na podroż dostępnej w bogatej ofercie w jednym miejscu to serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty bagażu podróżnego.

Więcej
Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Walizki jako pomysł na trwały i elegancki prezent

Jeżeli poszukujesz niebanalnego pomysłu na prezent i nie wiesz co lubi obdarowywana osoba to walizki podróżne są świetnym rozwiązaniem. Dzięki dużej ilości kolorów oraz wzorów możesz dopasować walizkę do charakteru obdarowywanej osoby. Klasyczne czarne walizki lub zawsze modne walizki granatowe albo walizki z w łączonych kolorach. Walizka na prezent powinna być wysokiej jakości i co bardzo ważne powinna pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy w podróży takie jak dokumenty, odzież, kosmetyki, portfel damski lub męski , komputer i inne indywidualne akcesoria. Jeżeli nie wiesz jaki model wybrać zwróć się do nas z zapytaniem. Na pewno pomożemy!