Saszetki nerki na pas

Saszetki na pas powracają w wielkim stylu i będą towarzyszyć nam już na stałę. Saszetki nerki już dawno temu wpisały się w miejski styl odzieżowy. Saszetka na pas to świetne rozwiązanie dla osób potrzebujących mieć wolne ręce a chcących przenosić niewielkie, najważniejsze przedmioty. W saszetce biodrówce, montowanej na pasie zmieścisz najważniej...

Saszetki na pas powracają w wielkim stylu i będą towarzyszyć nam już na stałę. Saszetki nerki już dawno temu wpisały się w miejski styl odzieżowy. Saszetka na pas to świetne rozwiązanie dla osób potrzebujących mieć wolne ręce a chcących przenosić niewielkie, najważniejsze przedmioty. W saszetce biodrówce, montowanej na pasie zmieścisz najważniejsze akcesoria takie jak dokumenty, pieniądze, telefon lub portfel. Dzięki szerokiemu wyborowi różnych materiałów i modeli saszetek nerek możesz dopasować odpowiedni model saszetki męskiej do swoich aktualnych potrzeb. Jeżeli szukasz bardzo trwałego produktu, który będzie odporny na warunki atmosferyczne i posłuży Ci długie lata to saszetka skórzana na pas będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Saszetki na pas wykonane ze skór naturalnych to pewność długotrwałego użytkowania. Teraz dzięki zróżnicowanym rozmiarom saszetek możesz wybrać odpowiednią wielkość do swoich potrzeb. Jeżeli sport to twój żywioł i poszukujesz saszetki do biegania lub na rower to zdecyduj się na model wykonany z materiałów syntetycznych takich jak poliester lub nylon. Saszetki wykonane z tych materiałów są odporne na ścieranie, szybkoschnące i bardzo lekkie co dla np. biegaczy ma niebagatelne znaczenie. Większość saszetek posiada mocne i trwałe pasy regulowane tak, aby szerokość paska idealnie dopasować do naszego obwodu. Nowym trendem jest noszenie saszetek na skos co wyznacza nowe style i możliwości aranżowania saszetek nerek w kompozycjach odzieżowych.

Więcej
Jest 28 produktów.
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Saszetka nerka na pas czy mała torba męska ?

Jeżeli nie lubisz męskich toreb lub też ograniczają one twoje ruchy i lubisz mieć wolne ręce to saszetka nerka na pas może być świetną alternatywą dla małej torby męskiej noszonej na ramieniu lub na skos. Dzięki podobnym gabarytom saszetka na pas zmieści te same produkty a dzięki swojej unikalnej budowie pozwoli o sobie "zapomnieć". Decydując się na saszetkę możesz mieć pewność, że jej nigdzie nie zostawisz ani też nie zgubisz, bo masz ją...cały czas na sobie. Jeżeli więc musisz przenosić kilka ważnych akcesoriów a torba męska nie jest dla Ciebie ciekawym rozwiązaniem to saszetka na biodro idealnie zastąpi torbę męską.