Materiał | Skóra naturalna |
Wysokość | 9 |
Szerokość | 12 |
Grubość | 2 |
Marka Paolo Peruzzi kolejny raz zaskakuje najwyższą jakością produktu, w połączeniu z modnym, ponadczasowym fasonem portfela damskiego, który będzie idealnym uzupełnieniem garderoby modnej kobiety.
Krwista czerwień portfela przykuwa wzrok i zdecydowanie będzie tym elementem stylizacji, który będzie nadawał jej szyku. Portfel średniej wielkości, który Cię zaskoczy. Od góry portfel zapinany na szeroką patkę z tłoczonym logo marki. Wewnątrz portfela znajdziesz aż 7 miejsc na karty płatnicze, pojemną i szeroko otwieraną kieszeń na bilon oraz dwie przegrody na banknoty. Ponadto portfel posiada 3 duże schowki (dwa w boxie na karty i jeden pod kieszenią na bilon) oraz siatkowaną przegrodę na zdjęcie bliskiej osoby czy legitymację służbową. Na środku portfela znajduje się praktyczna kieszeń tzw. skrytka na suwak, w której schowasz dokumenty lub akcesoria niedostępne dla wzroku postronnych osób.
Charakterystyka:
Model: T-12-RD
Materiał: skóra naturalna
Producent: Paolo Peruzzi
Ilość przegród na karty: 7 + 1 siatkowana
Przegroda na banknoty: 2
Kieszeń na bilon: tak
Ilość schowków: 4
Orientacja: pionowa
Ochrona RFID: tak
Wymiary:
Wysokość: 12 cm
Szerokość: 9 cm
Grubość ok: 2 cm
Portfel pakowany jest w prezentowe pudełko z logiem producenta - nie martw się o zapakowanie! Dzięki eleganckiemu kartonikowi, możesz wręczyć prezent od razu po otrzymaniu przesyłki.