Kategorie

Bag Street

Chyba każdy kojarzy casualowe torby z wytrzymałej codury z charakterystycznym, okrągłym logo i w niemal wszystkich kolorach tęczy. To niemiecka marka Bag Street od lat dostarcza je do sklepów na całym świecie, gdzie czekają na zwolenników casualowych, solidnych, ale i modnych dodatków.

Marka Bag Street dotychczas kojarzona wyłącznie z akcesoriami młodzieżowymi, wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, swoją kolekcję uzupełniając sukcesywnie o portfele, torby na laptopa, saszetki-nerki na biodra i wiele innych akcesoriów stworzonych z myślą o osobach ceniących miejski styl i idących z duchem czasu.

na stronę

Bag Street – akcesoria, które przetrwają każde warunki

Plecaki i torby wykonane z codury, sygnowane logo Bag Street to akcesoria, które przetrwają niemal każde warunki. Wytrzymałe, nieprzemakalne, są stworzone z myślą o tym, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność. Mnogość kieszonek, komór i różnego rodzaju schowków wpływa na funkcjonalność modelu. Wszystkie plecaki i torby młodzieżowe Bag Street idealnie sprawdzają się do pracy, szkoły, na uczelnię, czy podczas miejskiej wycieczki.

Marka Bag Street oferuje również kolekcję produktów wykonanych z wysokiej jakości skóry. Eleganckie portfele, stylowe damskie torebki, walizki podróżne i funkcjonalne saszetki-paszportówki, które sprawdzą się podczas wakacji lub weekendowej wycieczki. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, co sprawia że wytrzymają z Tobą nie jeden sezon. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej akcesoria Bag Street można dopasować do dowolnego stroju.