Sportowa saszetka na pas nerka - jaki model wybrać na rower?

Sportowa saszetka na pas nerka - jaki model wybrać na rower?

W Polsce rozpowszechnia się sport, zdrowy tryb życia, a co za tym idzie coraz więcej osób, kupuje odzież sportową i dodatki galanteryjne dla sportowców. Wygoda podczas jazdy na rowerze czy biegania to poważna sprawa. Sport ma sprawiać nam przyjemność, a nie męczarnie. Najczęściej wybieranym takim dodatkiem jest właśnie sportowa saszetka na pas.

Takie saszetki szyte na kształt nerki, która służy do przechowywania kluczy, drobiazgów, pieniędzy, telefonu komórkowego czy dokumentów jest najczęściej wybierana przez sportowców. Jaki model więc wybrać na rower? Na naszym rynku jest ich przecież sporo?! Wybór ich jest duży, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dla każdego w różnych dziedzinach sportowych.

Saszetki na pas dla osób jeżdżących na rowerze powinny być trwałe i lekkie i najlepiej nie przemakalne, ponieważ podczas jazdy mamy kontakt z różnymi warunkami atmosferycznymi. Może być to deszcz, śnieg, wiatr.

Taka saszetka nerka przeważnie jest wykonana z miękkiego tworzywa, czasem siateczki, aby nie przeszkadzała, nie uciskała i obcierała w razie braku koszulki. Saszetka zazwyczaj zawiera zamek błyskawiczny, co ułatwia szybkie, dostanie się do niej nawet podczas jazdy na rowerze. Spotkać można też na rzepy, klipsy, ale najczęściej kupuje się modele na zamek. Jednym słowem są najlepszym wyborem. Wiele modeli ma już wszyte jakieś drobiazgi odblaskowe, które ułatwiają widoczność rowerzysty na drodze czy szosie. Dodatkowo jest on tak skonstruowany, aby dopasowywał się do ciała, a jednocześnie nie obcierał skóry. Specjalna regulacja zapobiega przesuwaniu się pasa podczas jazdy. Unikniemy przez to postojów na poprawę cięgle saszetki. Jazda na rowerze będzie cały czas wygodna.

Saszetki nerki są idealnym wyborem dla rowerzysty, w czasie upałów, a także chłodnych dni. Można ją kupić w różnych rozmiarach, kolorach, fasonach i różnych marek. Ceny wahają się od kilkunastu złotych do kilkuset. Każdy znajdzie coś dla siebie wyjątkowego. Pamiętaj jednak, że wygoda może też trochę kosztować. Nie powinno wybierać się pierwszego lepszego modelu, a jednak poszukać czegoś konkretnego śledząc różne przedmioty. Nie każdy model może być idealny na rower!

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: