MAŁE TOREBKI MĘSKIE - IDEALNY PRZYJACIEL MODNEGO MĘŻCZYZNY

MAŁE TOREBKI MĘSKIE - IDEALNY PRZYJACIEL MODNEGO MĘŻCZYZNY

Jeszcze do niedawna mężczyźni unikali noszenia toreb na ramię. Ten dodatek kojarzył im się z płcią piękną. Najważniejsze przedmioty panowie nosili w ręku , a portfel lub dokumenty można było spotkać w tylnej kieszeni ich jeansów. Skutkowało to nie tylko specyficznym wyglądem odkształconych ubrań ale i … zapominalstwem, bo jeśli coś nie jest odpowiednio wcześniej spakowane, może nie zostać spakowane wcale. Cieszymy się, że moda męska poszła w dobrym kierunku, to znaczy takim, wedle którego męskie dodatki pełnią przede wszystkim funkcję użytkową.

Nie tylko teczka. Skórzana teczka lub torba na ramię jest dodatkiem bardzo uniwersalnym. Pracując w miejscu, gdzie obowiązuje ścisły dress code i wymagane jest noszenie klasycznego garnituru klasyczna, skórzana teczka i biuwar jest dodatkiem obowiązkowym. Jednak pokolenie millenialsów odchodzi, ku naszej uciesze, od sztywnego, korporacyjnego looku i coraz częściej wybiera kreatywne zawody, a co za tym idzie stawia na większy luz w stylu ubierania się. Sztywne uniformy zastępują marynarki i koszule w stylu smart casual, a do tego typu zestawień preferowane są mniej formalne dodatki.

Torba na ramię – to brzmi męsko. Wygodna torebka męska ułatwi życie – pozwoli zabrać ze sobą najważniejsze dokumenty, drugie śniadanie, iPada lub – jeśli będzie odpowiednich rozmiarów – nawet laptopa. Torba na ramię to idealne rozwiązanie dla zapracowanych panów – o ile w przypadku teczki cały czas trzeba mieć ją w dłoni, tak zarzucona na ramię torba nie ogranicza ruchów i jest wygodna przy przenoszeniu chociażby sterty dokumentów czy laptopa. Przy wyborze odpowiedniej skórzanej torby męskiej lub chociażby torby na laptopa powinieneś zwrócić uwagę na sposób, w jaki jest uszyta – czy posiada wygodne ramię, skonstruowane z materiałów odpornych na porwanie się, czy jest odpowiednio usztywniona i stworzona pod wymiar Twojego przenośnego komputera czy tabletu.

Vintage rządzi. Wszystko, co stare lub stylizowane na stare wiedzie prym we współczesnej modzie męskiej. Marynarki wyglądające jak te, które nosili nasi dziadkowie, szelki i muchy zakładane do codziennych stylizacji, buty podobne do tych, które nosili amerykańscy robotnicy w latach 50-tych. Podobnie sprawa ma się, jeśli chodzi o dodatki. Najmodniejsze torby dla mężczyzn to właśnie torby retro i oryginalne torby vintage. Warto poszukać w szafach naszych przodków. Może okazać się, że tkwią w nich prawdziwe perełki!

Saszetka Twoim nowym przyjacielem. Alternatywą od nieraz przepastnych torb na ramię będzie męska saszetka na ramię. To gadżet tak praktyczny, że momentami możesz nie odczuć jej obecności na ramieniu. Idealna saszetka pomieści najważniejsze dokumenty, karty pojazdu, portfel – jest wprost idealna na wszelkie wycieczki i wyjścia do klubów! Nam podobają się najbardziej sportowe saszetki na ramię – doskonałe na wakacje i przy uprawianiu sportów na świeżym powietrzu lub saszetki wykonane ze skóry naturalnej lub ekologicznej – te będą świetnie komponować się ze stylizacjami w stylu smart casual – możesz założyć je z chinosami, lnianą marynarką i cienką, bawełnianą koszulą. Modny efekt gwarantowany!

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: