Wybieramy idealną skórzaną torbę na laptopa!

Wybieramy idealną skórzaną torbę na laptopa!

Żyjemy w czasach, w których ciężko nadążyć za rozwojem technologicznym.

Na rynku pojawiają się coraz to nowsze gadżety - jedne niezbędne w naszym egzystowaniu, inne mniej potrzebne. Nieodłącznym elementem pracy oraz rozrywki jest laptop. Wyobrażasz sobie codzienność bez komputera z dostępem do internetu? Brzmi jak żart, prawda? W laptopie znajdziemy dosłownie wszystko – kurs języka obcego, encyklopedię, odtwarzacz ulubionego serialu, kontakt ze znajomymi i co tylko dusza zapragnie. Nic więc dziwnego, że stał się on tak ważny w naszym życiu. Ja przyznam szczerze, że nie lubię rozstawać się ze swoim notebookiem. Jeśli jesteś takim maniakiem jak ja, to na pewno musisz zaopatrzyć się w porządną torbę do laptopa, żeby nie zniszczył się od ciągłego podróżowania razem z Tobą!

Dla mnie komputer jest nie tylko źródłem przyjemności oraz odskocznią od codziennych obowiązków, ale także niezbędnym narzędziem do pracy i bardzo często zabieram go na różne wyjazdy służbowe. Wcześniej nie zwracałam uwagi w jaki sposób transportuję swój sprzęt, ale po kilku spontanicznych wycieczkach w torebce, jakie mu zafundowałam, w końcu się zbuntował i pokazał swoje złośliwe oblicze. Nagle zauważyłam odpryśniętą farbę na rogach, poprzecieraną obudowę i pęknięty plastik przy zawiasie. Załkałam nad jego losem i swoją bezmyślnością i czym prędzej zaczęłam szukać dla niego schronienia w postaci miękkiej torby na laptopa. Niestety jestem bardzo wymagającym konsumentem, dlatego musiałam dokładnie zapoznać się z ofertą rynku.

Najpierw przeglądałam oferty ze skórzanymi torbami, ponieważ wydawały mi się najbardziej odporne na zniszczenia i były w fajnych, klasycznych fasonach. Ważne jest dla mnie to, żeby kupiony model był ponadczasowy, gdyż nie planuję w najbliższych latach kolejnego zakupu. Na pewno ogromną zaletą była duża pojemność, dzięki czemu mogłam w osobnych przegrodach nosić dokumenty potrzebne na spotkania biznesowe i coś do schrupania podczas przerwy. Miałam swojego faworyta, ale nie byłabym sobą, gdybym nie poszperała głębiej.

Ziarno niepewności co do słuszności mojej decyzji zasiały męskie torby na laptopa.

Okazało się, że ich wzornictwo jest jeszcze bardziej surowe i trafiające w mój gust. Nie było w nich niczego zbędnego, każdy skrawek produktu był znakomicie przemyślany. Miały wyznaczoną przegrodę na laptopa, osobną na akcesoria takie jak mysz czy ładowarka. Dodatkowe kieszenie z miejscem na długopisy i mniejsze szpargały. Ponadto skradły moje serce, ponieważ można je nosić w dwojaki sposób! Posiadają zarówno uchwyt do ręki, jak i długi, regulowany pasek na ramię. Narzeczony przeglądał ze mną ofertę męskich toreb na ramię i stwierdził, że on też potrzebuje czegoś do przenoszenia laptopa. Niestety jego praca ma charakter zdecydowanie bardziej formalny, dlatego musieliśmy kontynuować poszukiwania.

Dla mężczyzn pracujących w urzędach i na wszelkich poważnych stanowiskach, gdzie wymagany jest oficjalny dress code, idealnym rozwiązaniem okazują się aktówki męskie. Takie teczki na laptopa są strzałem w dziesiątkę, ponieważ są bardzo funkcjonalne i prezentują się niezwykle elegancko. Aktówki doskonale komponują się z garniturem i dodają szyku!

Nie spodziewałam się, że przy okazji moich zakupów, narzeczony znajdzie coś dla siebie, zawsze marudzi, że jestem niezdecydowana i długo zastanawiam się nad zakupem. Aktualnie oboje jesteśmy zadowolonymi posiadaczami nowych toreb na laptopy, a nasze urządzenia są bezpieczne i otoczoną prawdziwą troską.

Pozdrawiam Wasza M

Jeżeli poszukujecie ciekawy toreb nie tylko męskich na laptopa to zerknijcie  TUTAJ

                                                                                                                                                                                          


Milena Cywińska - Milena jest autorką popularnych artykułów modowych i odpowiada w naszym sklepie za prowadzenie bloga oraz social marketing. To sprawny obserwator życia codziennego, które potrafi opisać z dużą dozą pozytywnej energii. Prywatnie Milena jest fanką dobrej książki, pieszych wycieczek górskich oraz uwielbia zwierzęta. Pogoda ducha i naturalność to jej drugie imię. Absolwentka dziennikarstwa oraz przyszły bankowiec. Jeżeli macie pytania do autorki tekstu kierujcie je na adres milena.cywinska@supergalanteria.pl

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: