Na jakie dodatki odzieżowe postawić na wiosnę?

Na jakie dodatki odzieżowe postawić na wiosnę?

W końcu uroczyście możemy oświadczyć, że nadeszła prawdziwa wiosna! Kraj jest skąpany w przyjemnie grzejącym słońcu, w parkach rozkwitają krokusy, a na krzewach pojawiły się zielone liście. Z chęcią otwieramy rano okna, aby posłuchać śpiewu ptaków i wpuścić odrobinę świeżego, wiosennego powietrza do swojego mieszkania.

Zwiastuny wiosny możemy także zauważyć wśród ludzi mijanych na ulicach. Ciepłe płaszcze zastąpiły królujące od kilku lat ramoneski, a zimowe kozaki musiały ustąpić miejsca trampkom i półbutom. Śmiałkowie odsłaniają nieco więcej nosząc krótkie rękawki i odkryte kostki. Ty również dajesz porwać się wiosennej aurze i chcesz wprowadzić trochę kolorowych dodatków do swojego stroju? Chętnie podpowiemy jakie akcesoria będą wiodły prym w tym sezonie! Rozsiądź się wygodnie i notuj.

Uniwersalne saszetki

Obowiązkowym wyposażeniem garderoby każdego miłośnika mody są torebki nerki. O nie, nie myśl stereotypowo – te produkty nie są zarezerwowane tylko dla młodzieży! Po saszetki chętnie sięgają osoby, które cenią wygodę oraz komfort użytkowania. Nerki dzięki swoim niewielkim rozmiarom i możliwościom noszenia na różne sposoby są po prostu praktyczne. Jedne są wyposażone w uchwyt do noszenia na nadgarstku, inne mają regulowany pas, który można zapiąć na biodrach lub przełożyć przez klatkę piersiową. Wszystko zależy od tego, co lubisz.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz mieć ten produkt w swojej szafie to proponujemy zakupić nerkę skórzaną, ponieważ jest ona znacznie odporniejsza na uszkodzenia niż te wykonane z materiałów syntetycznych. Z uwagi na to, że przyszła wiosna nie powinniśmy straszyć jej ciemnymi, burymi barwami, dlatego obowiązkowo wybierz kolorową nerkę! Niech wiosenne kolory zaleją nie tylko parki, ale także nasze garderoby! Ponadto odrobina koloru fajnie urozmaici stylizacje.

Komfortowe torebeczki

Trendy w kobiecych dodatkach wciąż się zmieniają, ale na szczęście są produkty, które nigdy nie wychodzą z mody. Ku uciesze większości kobiet, jednymi z takich produktów są listonoszki damskie. Dlaczego ku uciesze? Ponieważ listonoszki są najwygodniejszymi torebkami na świecie! Nie wspominając już o ich niezwykłym uroku

Listonoszki damskie charakteryzują się elegancką prostotą i skromnością, co pozwala nam dopasować je do większości stylizacji. Dużym atutem są także długie paski, w które są wyposażone. Dzięki tym paskom torebka wygodnie spoczywa na ramieniu, a nasze dłonie nadal pozostają wolne! Listonoszki posiadają zazwyczaj sporo kieszonek, w których można uporządkować najpotrzebniejsze przedmioty, aby zawsze były na wyciągnięcie dłoni.

Majątek zawsze pod ręką!

Wraz z nadejściem wiosny nie tylko roślinność i całą przyroda budzi się do życia. Mamy wrażenie, że także projektanci mody wychodzą z ukrycia, otrząsają się z zimowego letargu i zarzucają nas nowymi pomysłami i trendami. Czasami irytujemy się tym, ponieważ nagle diametralnie zmienia się styl, który będzie na topie i okazuje się, że musimy wymienić większość ubrań i dodatków.

W tym sezonie nie jest drastycznie, aczkolwiek niewątpliwie ciekawie! Projektanci też mają ochotę na odrobinę nasyconych barw i wprowadzają modę na ulubione przez nas... kolorowe portfele! Dasz się zwariować intensywnej kolorystyce? Jesteś na tyle odważna? Absolutnym trendem są ogniście czerwone portfele, które zdecydowanie powinny znaleźć się w Waszym posiadaniu! Ciekawą propozycją są także wściekle kanarkowe portmonetki, nie sposób ich przeoczyć w otchłaniach torebki.

Wiosna w tym roku naprawdę zwlekała z przyjściem do nas, dlatego mamy nadzieję, że Ty nie będziesz zwlekać i pokażesz jej jak bardzo cieszysz się tym nadejściem i zaopatrzysz się w kolorowe dodatki. Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo kapryśna pora roku zmoczy Cię wiosennym deszczem do ostatniej suchej nitki. Nie warto ryzykować!

Sprawdźcie co mamy dla Was

Torebki damskie listonoszki

Portfele damskie

Portfele męskie

Saszetki na pas nerki


Milena Cywińska - Milena jest autorką popularnych artykułów modowych i odpowiada w naszym sklepie za prowadzenie bloga oraz social marketing. To sprawny obserwator życia codziennego, które potrafi opisać z dużą dozą pozytywnej energii. Prywatnie Milena jest fanką dobrej książki, pieszych wycieczek górskich oraz uwielbia zwierzęta. Pogoda ducha i naturalność to jej drugie imię. Absolwentka dziennikarstwa oraz przyszły bankowiec. Jeżeli macie pytania do autorki tekstu kierujcie je na adres milena.cywinska@supergalanteria.pl

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: