PRAWDZIWA MIŁOŚĆ PRZETRWA WSZYSTKO - ZAKOCHAJ SIĘ W SKÓRZANEJ TOREBCE!

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ PRZETRWA WSZYSTKO - ZAKOCHAJ SIĘ W SKÓRZANEJ TOREBCE!

Twoja ulubiona torebka jest już wysłużona, ale nie możesz się z nią rozstać? Próbujesz ratować ją specjalnymi środkami pielęgnacyjnymi, ale mimo wszystko widać, że najlepsze czasy ma już za sobą? Niestety, rzeczywistość jest brutalna! Czas najwyższy na podjęcie męskiej decyzji - rozpoczynamy poszukiwania nowej, idealnej torebki, która godnie zastąpi ulubiony egzemplarz.
Torebki damskie są jak kobiety, czyli... różnorodne! Występują modele w najrozmaitszych kształtach i kolorach, z różnych materiałów i z różnymi rodzajami zapięć. Jedne są bogato ozdobione cekinami, cyrkoniami i frędzlami, inne z kolei zachwycają swoją skromnością i prostotą. Jedne mają długie paski, żeby wygodnie leżeć na ramieniu, inne są wyposażone w uchwyty, aby trzymać je w dłoni. Można by tak wymieniać w nieskończoność. To jaką torebkę damską wybierzesz zależy wyłącznie od Twojego gustu, preferencji i potrzeb.


Mając na uwadze kobiece przywiązywanie się do rzeczy materialnych i sentymenty do nich, warto zainwestować w produkt, który potowarzyszy przez dłuższy czas. Po co znowu zakochać się w torebce, narobić sobie nadziei na wieloletni związek i za chwile przeżywać rozczarowanie przez jej naderwany pasek albo dziurę w podszewce?

Nie daj złamać sobie serca!

Torebki damskie ze skóry są z pewnością produktami, które są zainteresowane wyłącznie długimi związkami.

Żadna torebka ze skóry naturalnej, z którą mieliśmy przyjemność obcować, nie była zainteresowana przelotnymi romansami. Torebka skórzana jest stała w uczuciach i ma dużą odporność na kobiece humory – nawet te, które mogą się skończyć prawym sierpowym. Nie sposób ją zranić ani poobdzierać, bo jest idealnie dopasowana do Twojego trybu życia i wahań hormonalnych! Wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze i zarazem najważniejsze? Ona wcale nie jest zazdrosna i zaborcza! Możesz mieć w szafie kilka torebek damskich skórzanych i nie musisz się obawiać żadnych konfliktów i wojen domowych. Po prostu istny eden!
Wyobraź sobie, że dzięki temu możesz mieć kilka egzemplarzy, każdy na inną okazję. Do pracy dużą, pojemną torbę z porządnymi uchwytami, do której załadujesz dwulitrową wodę, lunchbox z drugim śniadaniem i jeszcze znajdziesz miejsce na kosmetyczkę, tableta i co tylko dusza zapragnie, a ona nadal będzie zadowolona z wyruszenia na wycieczkę. Ba! Ona będzie zadowolona za każdym razem z podróży, niezależnie od tego, że codziennie przebywacie dokładnie taką samą drogę! Torebka damska skórzana nie zna pojęcia gniewu. Nawet kiedy wracasz do domu, ciskasz ją w kąt i pędem biegniesz szykować się na randkę! Obserwując Twoją przemianę w boginię kobiecości na pewno ma nadzieję na kolejną podróż, ale nie jest zła, kiedy idziesz do szafy i zabierasz torebkę wizytową. Torebka damska skórzana wie, że jutro znowu po nią sięgniesz i cierpliwie czeka. Jest wyrozumiała dla torebki wizytowej, bo wie, że to właśnie ona lepiej się sprawdzi podczas randki. Pytasz dlaczego? Bo wizytowa jest mała, zgrabna i na pewno nie będzie przeszkadzała podczas przytulania z ukochanym płci męskiej czy seansu w kinie. Można ją ułożyć na czas filmu na kolana i nawet nie odczuwać jej obecności. Jest idealna na kameralne wyjścia, bo zmieści to co najbardziej potrzebujesz i sama nie przytłoczy swoim stawiennictwem na uroczystości.
Nie miej wyrzutów sumienia posiadając kilka torebek, bo one tak naprawdę są rodzinne i lubią życie w stadzie. Nie narażaj torebki na depresje! Zawsze, kiedy musisz zostawić ją w domu dopilnuj, aby miała towarzystwo innej, równie fajnej torebki, a będziecie żyły długo i szczęśliwie!

SPRAWDŹ JAKIE WYBRALIŚMY DLA CIEBIE KANDYDATKI DO DŁUGOLETNIEGO ZWIĄZKU!

Milena Cywińska - Milena jest autorką popularnych artykułów modowych i odpowiada w naszym sklepie za prowadzenie bloga oraz social marketing. To sprawny obserwator życia codziennego, które potrafi opisać z dużą dozą pozytywnej energii. Prywatnie Milena jest fanką dobrej książki, pieszych wycieczek górskich oraz uwielbia zwierzęta. Pogoda ducha i naturalność to jej drugie imię. Absolwentka dziennikarstwa oraz przyszły bankowiec. Jeżeli macie pytania do autorki tekstu kierujcie je na adres milena.cywinska@supergalanteria.pl

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: