Lato tuż tuż – nie zwlekaj i już teraz wybierz modne okulary przeciwsłoneczne

Lato tuż tuż – nie zwlekaj i już teraz wybierz modne okulary przeciwsłoneczne

Uwielbiasz lato? Okres wakacji sprzyja wyższym temperaturom oraz znacznie intensywniejszemu promieniowaniu UV. To szkodliwe dla naszego zdrowia działanie światła słonecznego. Wskazane jest chronienie przed nim oczu. Idealnym rozwiązaniem są okulary przeciwsłoneczne wyposażone w odpowiedni filtr. Obecnie na rynku znajdziesz rozmaite okulary męskie oraz damskie, jednak niewielki procent z nich jest wzbogacony o wysokiej jakości filtr chroniący źrenice przed UV. Dlatego okulary należy kupować tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów i unikać jak ognia jarmarcznych sprzedawców.

Miej na uwadze swoje zdrowie! Przeciwdziałaj zamiast leczyć wady wzroku, które wcale nie muszą Ciebie dotyczyć. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak oraz gdzie wybrać najlepsze okulary przeciwsłoneczne. Tłumaczymy również, czym są popularne okulary polaryzacyjne. Udanej lektury!

Okulary chroniące wzrok – charakterystyka

Jakie powinny być okulary dobre dla Twoich oczu? Czy zastanawiasz się nad tym kupując je każdego lata? A może stawiasz przede wszystkim na design? Okazuje się, że wybierając okulary przeciwsłoneczne warto zwracać szczególną uwagę na kilka cech zanim wydamy na nie pieniądze.

Poniżej znajdziesz trzy najistotniejsze kwestie, na które KONIECZNIE trzeba zwracać uwagę przy doborze okularów dla siebie i bliskich. To cechy bez których nie warto wyrzucać zarobionych pieniędzy w błoto kupując tandetę.

1. Sprawdź, czy wybrane okulary męskie lub okulary damskie posiadają oznaczenie UV. To informacja o tym, że ich przyciemniane szkła zostały na powierzchni wzbogacone o warstwę ochronnego filtra. Dzięki temu podczas słonecznych dni Twoje oczy nie będą miały rozszerzonych źrenic, a do dna oka nie dotrą przez to szkodliwe promienie słoneczne. Oczy nie będą się męczyły, a Ty swobodnie będziesz korzystać z uroków wakacji.

2. Obowiązkowa zwłaszcza dla kierowców jest również powłoka antyodblaskowa, którą posiadają okulary polaryzacyjne. Jest to kolejny filtr, który poprawi komfort życia podczas słonecznych dni. Szczególnie, gdy prowadzisz samochód miej ten filtr na uwadze. Planujesz dłuższą podróż tego lata? Okulary polaryzacyjne to Twój must have na liście zakupów przed wyprawą! Zapamiętaj, że profesjonalne okulary polaryzacyjne znacząco poprawią Twój wzrok skutecznie zapobiegając niespodziewanym wypadkom.

3. Jakość tworzywa sztucznego, z którego wykonano soczewki okularów. Bez jej weryfikacji możesz sprawić sobie okulary przeciwsłoneczne, w których będziesz widział jedynie zniekształcone kształty, co będzie dla Ciebie wielkim dyskomfortem.

Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne są również wyposażane w dodatkowe cechy, o których jeszcze parę lat temu można było tylko pomarzyć. Wśród nich znajduje się chroniąca przed zabrudzeniami, wodą oraz pyłami powłoka hydrofobowa. Jej obecność na powierzchni okularów docenisz podczas letnich dni niejednokrotnie. Zdecydowanie poprawia ona komfort jazdy na rowerze, a także spaceru w letnich strugach deszczu. Coraz częściej dostępne też są okulary wyposażone w wyjątkowe soczewki fotochromowe, jakie zmieniają swój odcień pod wpływem dostępu światła. Kiedy będziesz nosić takie okulary przeciwsłoneczne w miejscach zacienionych soczewki pozostaną jasne. Natomiast, gdy znajdziesz się w pełnym słońcu będą one sukcesywnie ciemniały.

Najmodniejsze fasony okularów przeciwsłonecznych na lato 2019

Każdego lata jesteśmy zaskakiwani nowymi modelami okularów, które podbijają światowej klasy wybiegi. Tym razem postawiono na okulary nerdy (to model, który charakteryzuje się ciemnymi, czarnymi soczewkami i masywnymi oprawkami, który bardzo chętnie noszą zarówno kobiety jak i mężczyźni), okulary kocie oko (zdecydowany hit wśród kobiecych okularów, mają charakterystyczne wystające rogi w górnej części oprawki, przez co przypominają prawdziwe kocie oczy). Oba najmodniejsze modele są dostępne w naszym letnim asortymencie już od kilku dni!

Poznaj niektóre modele takie jak:

okulary damskie

-

okulary damskie kocie DRD 12C1

okulary męskie

 pilotki męskie DR-3126C2

okulary sportowe

okulary męskie nerdy z polaryzacją DRS-68C4

Okulary damskie muchy

- kolorowe okulary damskie muchy DRS 1232C22

Znajdź najlepsze okulary przeciwsłoneczne dla siebie na znacznie dłużej niż jedno lato!

W SuperGalanterii nie mogło zabraknąć tak ważnych akcesoriów na lato jak okulary przeciwsłoneczne. Dbamy o image klientów każdego dnia, ale jednocześnie troszczymy się także o ich bezpieczeństwo i komfort. Dlatego nasze okulary męskie i okulary damskie to akcesoria najwyższej jakości wyposażone w solidne soczewki.

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: