Co to jest RFID i co oznacza ten skrót w nazwie portfela?

Co to jest RFID i co oznacza ten skrót w nazwie portfela?

Postęp technologii naraża nas na niebezpieczeństwo kradzieży, których się nie spodziewamy. Czy wiedziałeś, że obecnie złodziej nie musi ukradkiem wyciągnąć z Twojej kieszeni portfela by okraść Cię z pieniędzy lub danych? Teraz złodzieje nierzadko wykorzystują możliwości fal radiowych do pozyskiwania środków z konta. Przerażające prawda? Nie zorientujesz się kiedy, gdzie i kto mógł pozbawić Cię pieniędzy.

Mały portfel męski

Mały skórzany portfel męski RFID 5318

Postanowiliśmy zabezpieczyć przed tym ryzykiem naszych klientów. Ze względu na bezpieczeństwo wprowadziliśmy do oferty produktów specjalne portfele męskie i damskie posiadające ochronę RFID. Czym ona właściwie jest? Jak rozpoznać portfel RFID? Czy tego typu ochrona kart oznacza dla Ciebie większe koszty? Kilka praktycznych informacji na temat jednego z najnowocześniejszych rozwiązań wśród portfeli znajdziesz poniżej. Polecamy zapoznanie się z RFID w celu uniknięcia niespodziewanej kradzieży. W końcu zawsze lepiej jest zapobiegać zagrożeniom niż z nimi bezpośrednio walczyć.

Skórzany portfel męski

Duży skórzany portfel męski vintage RFID EH-01

Skórzane portfele męskie i damskie z RFID

Do asortymentu SuperGalanterii wprowadziliśmy nowoczesne portfele męskie i damskie posiadające zabezpieczenie kart RFID szybciej niż jakikolwiek inny sklep z galanterią skórzaną w Polsce. Doskonale wiemy, że to rozwiązanie sprawia, iż nasi klienci mogą spać spokojnie. Mając na celu przede wszystkim dostarczanie produktów, które ułatwiają codzienność nie mogliśmy przejść obojętnie obok portfeli z ochroną kart RFID. Dlatego bardzo szybko przeprowadziliśmy skuteczny research wśród naszych sprawdzonych marek poszukując tych, które w swojej ofercie mają niejeden portfel RFID.

Mały portfel damski

Mały skórzany portfel damski RFID 5248

Skórzane portfele męskie i damskie wzbogacone o tę nowatorską ochronę to ciągle rzadkość na rynku. Zdecydowaną większość wszechdostępnych produktów stanowią klasyczne portfele damskie i męskie. To oczywiście warta uwagi oferta portfeli skórzanych i jeżeli ochrona RFID nie jest ci bardzo potrzebna to z powodzeniem możesz szukać swojego ulubionego modelu pośród standardowych portfeli. Zamiast kupować portfel męski bądź portfel damski bez dodatkowych zabezpieczeń od niepewnych producentów, postaw na nasze marki którym nieobca jest wysokiej jakości ochrona kart RFID. W ten sposób zainwestujesz pieniądze w nowoczesne skórzane portfele, które będą służyły przez długie lata.

Portfel damski skórzany

Skórzany portfel damski kopertówka 5280

Portfel RFID rozpoznasz, dzięki specjalnemu oznaczeniu. W Super Galanterii portfele damskie i skórzane portfele męskie wyposażone w tę ochronną funkcję posiadają na zewnętrznej powierzchni wytłoczone hasło RFID. W ten sposób bardzo łatwo je rozpoznać na tle pozostałych produktów. Poza tym nasza troska o dokładne przedstawienie oferty przekłada się na publikacje opisów prezentujących szczegóły każdego produktu. Dzięki specyfikacjom masz pewność, że wybierasz odpowiedni portfel damski lub męski jak i również w prosty sposób możesz znaleźć damskie i męskie portfele RFID, ponieważ dla twojej wygody pogrupowaliśmy się w osobnych oznaczonych podkategoriach.

Wśród najnowszych portfeli znajdziesz modele od polskich i zagranicznych marek, dla których ochrona kart klientów odgrywa istotną rolę. Przetestowaliśmy każdy portfel RFID, który znajduje się w naszym asortymencie. Żadnego z nich nie można łatwo okraść. Poniżej kilka najbardziej popularnych modeli damskich i męskich z funkcją RFID.

Skórzany portfel męski

Skórzany portfel męski RIFD Paolo Peruzzi IN-03

Czy portfel RFID to duży koszt?

Przyzwyczajenia konsumentów wskazują na to, że zdecydowana większość wychodzi z założenia, iż za produkty bardzo dobrej jakości należy bardzo dużo zapłacić. To powszechny błąd! Zrywamy z utartym schematem stawiając na wysokogatunkowe portfele skórzane w korzystnych cenach. Naszą misją jest dostarczać solidne portfele damskie i męskie w przystępnej ofercie cenowej. Wszystko po to, aby eleganckie i nowoczesne skórzane portfele męskie i damskie trafiały do jak największego grona osób. W Super Galanterii uważamy, że każdy zasługuje na porządny portfel z którym spędzi lata. Raz na zawsze chcemy położyć kres tandetnym portfelom z niskiej jakości tkanin. Nasze założenie obejmuje również portfele RFID. Ochrona przed złodziejami stała się naszym kolejnym celem. Doskonale wiemy, że nowoczesny system ochrony kart może uratować przed kradzieżą niejedną osobę. Dlatego zadbaliśmy o to, aby skórzane portfele z RFID nie były zbyt drogie. Zobacz za ile możesz u nas kupić bezpieczny portfel RFID bez konieczności podejmowania ogromnego wydatku.

Duży portfel damski

Duży skórzany portfel damski RIFD 5288

Napisz komentarz

* Imię
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www (pełny adres http://)
* Komentarz:
* Kod weryfikacyjny: